Главные новости

Корнацкий оказался худшим в рейтинге деятельности депутатов-мажоритарщиков

8.0K

ГС «ОПОРА» опубликовала сводный рейтинг 88 депутатов-мажоритарщиков по показателям законодательной работы и активности в избирательных округах в июне 2017 года.

Авторы рейтинга оценивали законодательную деятельность депутатов, в частности, количество инициированных законопроектов, посещаемость заседаний Верховной Рады, активность голосования, подачу запросов, число выступлений, а также работу на округе: наличие приемных и встречи с избирателями.

Отметим, что николаевские мажоритарщики занимают в этом рейтинге далеко не ведущие позиции. Так, наивысшее место среди николаевцев занимает Андрей Вадатурский. Который находится на 19 позиции, Александр Ливик — на 38 месте, Борис Козырь получил 41 позицию, Александр Жолобецкий — 52 место, Артем Ильюк — 56-е. Аркадий Корнацкий занял предпоследнее место рейтинга — 87.

К слову, Аркадий Корнацкий вошел в группу наименее дисциплинированных депутатов, принявших участие в менее чем половине голосований. Хуже Корнацкого был только нардеп Дмитрий Ярош, который занимает последнюю строчку рейтинга.

7 Комментариев

 1. Теж Моня Торингман

  Июль 29, 2017 at 1:29 пп

  Цікаво, цікаво.
  Підсумки моніторингів, то справа така…: калічка на об’єктивність.
  Чому ???
  А тому, по-перше, що треба дивитись хто той моніторинг організовує та здійснює, тоді буде зрозуміло для чого той моніторинг, ну і зразу буде зрозуміло: з кого брався той опи, і який результат (завідомо) має бути.
  По-друге: будь-які «моніторинги», «аналізи», «експертні» та інші «висновки» всі роки існування нас як правових, демократичних, соціальних, унітарно-унікальних і т.і.. робились та й будуть робитись надалі на замовлення певних груп діячів владних, та тих, хто тільки налаштувався до нею ускочити, у тому числі шляхом райдуго-кольорових ліворуційок, лише на замову.
  А реально самий хороший аналітик, експерт це конкретно кожна людина.
  Жебракує якийсь чи якась неборака — значить влада, порядки ні в дупу не годні.
  Живе той індивідум більш — менш не впроголодь — то йому все просто до дупи.
  Прилаштувався хто до корит — годівниць сврєчасно і взагалі гарненько себе почуває, і статки збільшуються, географія різних «канарських, анталійських, дубйських» відпочинків розширюється — тому влада та порядки наші — це взагалі золоте «Ельдорадо» 958-ї проби.
  А щодо А.О., то дуже незручний він якийсь.
  Ніяк до нього і друзі, і опоненти прилаштуватись не можуть.
  Чи він до них.

  Якщо ж з точки зору економіки, то господарює, за всім видать, непогано і для тих, кому повезло, продавши йому землю, ще й отримати роботу у нього ж на своєї землі.
  Але таких, хто небагато, бо скільки влаштувалось стільки й потрібно за штатними та обсяговими робочими потребами.
  І тута А.О., виходить, знову «незручний» для тих хто продався, а не працевлаштувався.

  І, до речі, щось так і залишилось невідомим чи непонятним: чим же закінчилась та кримінальна справа, яку давньо-колишній Первомайський прокурор чи начальник Міліції започаткували проти фірми А.О. з приводу якогось самозахвата та обробітку землі, яка мала бути польовими дорогами, лісозахисними смугами.

 2. Пупкін

  Июль 29, 2017 at 10:31 пп

  Ой всьо!!!Ви рейтинг нашого шоколадного бачили?!?-поперед країни всієї, аж 27відсотків, а за ним Йуля..)) Всі ці опитування та рейтенги-хунямуня для тих , хто доси кастрюлю носить.

 3. Южик

  Июль 30, 2017 at 9:02 дп

  Мы за Корнацького!

 4. Иллона

  Июль 30, 2017 at 7:29 пп

  О….Очухалися нарешті…

 5. 123

  Июль 30, 2017 at 10:23 пп

  Парашенку капец! ЕслидажеАркаша его обливает болотом……….эт о многом говорит!

 6. Крива балка

  Июль 30, 2017 at 10:24 пп

  Даже Аркашка депутатиком пролез в ВР. А лузер-физрук остался без мандата)

 7. Шкитин

  Август 4, 2017 at 9:19 пп

  Дайте немного ещё моему шефу немного побыть в В.Р.,Мя с Аркашкой многих ещё кинем на бабки,а я куплю ещё одну базу отдыха в Затоке,всеравно мой шеф мылит бежать с Украины,а если не сбежит то посадят.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска