Новости

Мигію та Грушівку можуть з’єднати навісним пішохідним мостом

1.2K

29.07.2017 р. голова Первомайської райдержадміністрації зустрівся з активним місцевим підприємцем Адрієм Гирлею (туристична база відпочинку «Дубровка»), який багато років працює в сфері зеленого туризму. Головною темою зустрічі, було обговорення проекту побудови навісного пішохідного мосту, який би об’єднав два села Первомайського району – Мигію і Грушівку, які знаходяться на протилежних берегах Південного Бугу.

Вже не перший рік Андрей Гирля опікується цією ідеєю і має чимало напрацювань. Останні події, які відбулись в с. Мигія Первомайського району по відкриттю туристичного комплексу «Протичанська скеля», надихнули його звернутися до голови РДА Володимир Вовк за сприянням і допомогою.

Під час зустрічі, Андрій Гирля відмітив, що активна робота Первомайської РДА, а також депутата обласної ради Mihail Talpa по розвитку зеленого туризму не може залишитися непоміченою. Тим більш, сприяє і те, що керівник Миколаївської ОДА Олексій Савченко зайняв рішучу позицію в напрямку розвитку місцевої інфраструктури. Тому, підприємець готовий ділитися своїми напрацюваннями і допомагати в реалізації самих амбітних ініціатив.

Намітивши перші необхідні кроки для спільної співпраці, Володимир Вовк зазначив:

«Впровадження ефективної політики базується на чітко визначеному партнерстві державного та приватного сектору. Державний сектор має відповідати за ліквідацію адміністративних та регуляторних бар’єрів і всіляко сприяти підприємцям на місцевому рівні, що по суті є основною умовою досягнення значних результатів на рівні району».

1 Комментарий

  1. астАнавитесь...

    Август 1, 2017 at 11:05 дп

    побудують за рахунок бюджету і Гирля разм з Талпою зроблять його платним …:)

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска