Новости

В Грушівці відбувся відкритий районний турнір з футболу серед ветеранів пам’яті А.В. Горобця

1.0K

Нещодавно в селі Грушівка відбувся відкритий районний турнір з футболу серед ветеранів пам’яті А.В. Горобця, який все своє життя присвятив розвитку футболу в рідній Грушівці та в Первомайському районі. Турнір проводився за підтримки голови Первомайської районної державної адміністрації Володимира Вовка, народного депутата В.І. Підберезняка, депутата районної ради Д. Дзиговської, Грушівської сільської ради та військової частини А4619.

В цих змаганнях взяли участь 4 футбольні команди: села Грушівки, Первомайського району, Арбузинського району та смт. Миколаївка, Одеської області. У першому півфіналі зустрілись команди Грушівки та Арбузинського району. Хоча місцеві вболівальники дуже підтримували грушівських футболістів, їм не вдалось реалізувати декілька гольових моментів, а гості забили 2 м’ячі у ворота Грушевської команди. Отже 2:0 на користь ветеранів Арбузинського району. Другий півфінал між командою Первомайського району та Миколаївкою також пройшов в запеклій боротьбі. Закінчився поєдинок з рахунком 2:1 на користь ветеранів Первомайського району. У грі за третє місце між командами Грушівка – Миколаївка не було забитих м’ячів і результат вирішувався у серії одинадцятиметрових. Більше пощастило гостям, які перемогли з рахунком 4:3. Фінальна гра між командами Первомайського та Арбузинського районів була напруженою і цікавою. Долю гри вирішив один забитий м’яч, який влетів у ворота арбузинців. Рахунок 1:0 на користь ветеранів Первомайського району, які і стали переможцями турніру.

Після фінальної гри в урочистій обстановці було проведено нагородження. Голова Первомайської райдержадміністрації В.В. Вовк разом з народним депутатом України В.І. Підберезняком нагородили переможців районного турніру. Команда Первомайського району була нагороджена кубком, грамотою, золотими медалями та грошовою винагородою. Також було відзначено головного суддю змагань Ю. Бойко суддівським набором та грамотою. Кращим гравцям були вручені кубки. Кращим воротарем став І. Кацапенко, кращим захисником – В. Глушко, кращим нападником – О. Кривіцький.

Після турніру з футболу серед ветеранів на стадіоні с. Грушівки пройшла гра ¼ фіналу кубку обласної організації ФСТ «Колос» між командами Первомайського та Врадіївського районів. Гра закінчилась з рахунком 3:0 на користь команди Первомайського району. Гра-відповідь відбудеться 5 серпня 2017 року в смт. Врадіївка.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска