Главные новости

У Первомайську чоловік здійснив напад на жінку посеред вулиці [ВІДЕО]

13.4K

У Первомайську невідомий чоловік міцної статури в лице вдарив жінку, яка в цей час йшла по тротуару, після чого втік.

Від удару жінка втратила свідомість. Відео з камери, що зафіксувала інцидент, жертва нападника виклала в соціальних мережах, з проханням допомогти в розшуку чоловіка.

Подія сталася в мікрорайоні Коротченка о 6 вечора, 31 липня. В коментарі до запису постраждала уточнила, що в результаті в неї діагностували черепно-мозкову травму, але зараз почувається краще.

9 Комментариев

  1. мiсто

    Август 8, 2017 at 11:50 дп

    По-перше не треба було тягти та чiпати, треба було лежачи голову пiдняти тихенько на якусь мяку ганчiрку дати повiтря та водою обливати легенько, а за тим уродом треба було догоняти. Ну i що то — руськiй мiр? скорiше атошник прибув.

    • Сергій

      Август 9, 2017 at 12:20 пп

      атошники — засмаглі, а цей білий на ногах та на обличчі. не знаєте — не поширюйте дурниць.

    • Владимир

      Август 9, 2017 at 6:43 пп

      Какой атошник??? Ты видимо тоже головой стукнулось!!! Обычное педрило у которого смелости не хватило на мужика напасть!!!!

    • Анастасия

      Август 9, 2017 at 9:15 пп

      Какой нафиг атошник?! Не распостраняйте подобный бред в массах! Что, больных мало? И с чего это атошник должен женщину бить посреди дня? Какие-то странные у Вас предрассудки, молодой человек.

  2. СОО

    Август 10, 2017 at 3:16 пп

    АТОшники вони також різні бувають.

    Бувають АТеО шники, а бувають «АТОшнякИ».

    Про щось таке подібне, як явище баталійно-патріотичне, колись писав у в своєму вірші «Кого лякають обеліски» хароший, настоящий український, поет Б.М.Олійник.
    А там як раз про таке, лише щодо Великої Вітчизняної Війни, й написано:

    «Одні в атаку ходили
    Інші «ура» кричали…»

    Так і наші «херої» деякі щодо своїх стосунків з АТО.
    З’їздив раз-другий в якості волонтера в напрямку ОРДЛО і вже два роки валує про своє «геройство».

    А ТОго дебелого, що на відио, хтось же з наших первомайців повинен на 100% впізнати, бо воно ж у такому прикиді мабуть не один раз гарцувало в місці свого проживання та поблизу нього.
    От і треба лише всім мешканцям показувати збільшено фото і відео з того запису. І це повинні зробити наші ментозаврки і в першу чергу дільничні інспектори, поспілкувавшись з головами квартальних комітетів, поштарями і підлітками та пристарілими людьми багатоповерхівок.
    Вони постійно бувають в своїх дворах і добре знають хто там коло них займається пробіжками.
    А потерпіла і її подруга, то точно, можуть впізнати того тварюку скотинячу.

    • мiсто

      Август 11, 2017 at 12:22 пп

      З вами згоден. Такого ур….. в нашому маленькому мiстi треба покарати, щоб не було таких випадкiв. А дiвчина буде довго хворти, та ще й морально. Невже його не впiвмають? Треба було тому хлопцю ур…..да наздогнати — але це таке……

      • Люсі

        Август 15, 2017 at 11:36 дп

        На відео чітко видно ,що це заказний хлопець,а дівчина напевне знає за що відхватила..,і похрже не за язик ..

  3. мiсто

    Август 13, 2017 at 7:58 дп

    Накинулися захищати атошникiв, а нiхто не сказав про бiль дiвчини, та як знайти та покарати ур..да.

  4. Иллона

    Август 17, 2017 at 10:14 дп

    Кто-то заказал девушку…И она скорее всего знает кто и за что. На видео просто исполнитель,скорее всего качек,который занимается в одном из первомайских спортзалов,вот там надо искать!