Новости

Житель Первомайска заявил что намерен стать мэром города, и будет баллотироваться по 132 округу

1.7K

К нам на почту пришло обращение Сергея Кравченко который обращается к жителям города Первомайск, сообщая что он будет баллотироваться в мэры города.

В своем обращении, Сергей Кравченко, уверяет жителей Первомайска в том, что он имеет свой четкий план, как решить проблемы имеющиеся в городе.

 — Шановні мешканці Первомайська! Я, Сергій Кравченко, балотуюся у мери Первомайська. Це місто я вважаю своїм рідним: тут я родився, живу і працюю, тут моя сім’я. Я не лише бачу усі первомайські проблеми. Я маю чіткий план їхнього розв’язання. Все, що відбувається із містом за останні роки, — результат непродуманої політики та корупції чиновників. З десяток радикальних кроків, хороша команда спеціалістів та кілька років наполегливої роботи здатні вирішити більшість нагальних проблем міста — починаючи від проблеми питної води, закінчуючи реформою ЖКГ. Я впевнений у цьому, адже бував у різних європейських містах, і бачив, як ці процеси відбуваються там, — говорит в своем сообщении Сергей Кравченко.

В разговоре с журналистом издания «Первомайск-ИНФО», Сергей так же подтвердил что намерен баллотироваться и на ближайших выборах по 132 округу. Сергей Кравченко говорит о том, что у него есть своя команда и что он нацелен только на победу. Напомним, почти год назад по этому округу баллотировались оппозиционер Аркадий Корнацкий и заместитель губернатора Виталий Травянко. Результаты выборов так и не удалось установить. Теперь же выборы по этому округу состоятся 15 декабря.

Напомним, мы писали о том, что житель Первомайска просит Президента Украины, Виктора Януковича, отправить в отставку мэра города Первомайск — Людмилу Дромашко и о том, что в Первомайске появился «танковый путь имени мэра Дромашко».

168 Комментариев

  1. Борис Григорьевич

    Октябрь 1, 2013 at 8:59 пп

    Явно чей-то сынок.

    • Олег В.

      Октябрь 2, 2013 at 1:36 пп

      Кравченка старшего который был депутатом от бют в обл. Раде.

      • завхоз

        Октябрь 3, 2013 at 10:08 пп

        Этот Кравченко украл столько что и сын теперь на эти деньги себе карьеру строит. Мажорик засмоктаный.

        • Первомаєць

          Октябрь 18, 2013 at 9:19 пп

          Та ладно вам, Лукашівка при Крачвенко розвивалась, а нинішня сільська голова все засрала.

          • Олег

            Октябрь 20, 2013 at 11:58 дп

            Что она сделала конкретно???хоть одно дело напиши, хоть одну лавочку поставила?

      • Первомаєць

        Октябрь 20, 2013 at 6:04 пп

        Розвивала село. Сам я там не живу, але мої родичі говорять, що вона для села зробила багато чого, а ця гуружва чи як її там все розвалила. При Кравченко було все поремонтовано, а при цій нічого не ремонтується.

        • Олег В.

          Октябрь 20, 2013 at 7:01 пп

          Не верь. Ничего там не делалось вообще, там все кроме дорог(которые зимой никто не чистил) приватизировал и развалино. Грижучка взялась чтото делать, милиция рейли проводит чтобы малолетние не пили, элементарные зебры и знаки появились на остановках лавочки. Я ее не хвалю, там не живу, но разницу вижу. родственники там живут

          • Первомаєць

            Октябрь 20, 2013 at 11:45 пп

            Грижучка зробила???????? Це все облавтодор зробив, а не Грижучка.
            А Грижучка довела до того, що в магазині-кафе туберкульозна продавшиця працює. Це по твоєму нормально?????? Мої родичі тепер продукти в іншу сільську раду ходять купувати.

          • Олег В.

            Октябрь 21, 2013 at 1:19 пп

            Туберкулезник ты, раз такое пишешь. Женщина больше 10 лет работает и при Кравченко Т.С. и при Грыжук Н.. у тебя есть справка что она больная?или ктото заразился?И туберкулез это излечимая болезнь, чтобы ты знал!так что не надо показывать свое незнание!

          • Олег В.

            Октябрь 21, 2013 at 1:20 пп

            В какой именно сельский совет ходят???я думал продукты только в магазинах продают!

          • Первомаєць

            Октябрь 22, 2013 at 3:04 пп

            Яка різниця. Грижучка має вжити заходів щодо туберкульозної хворої. Відправити на примусове лікування. а вона цього не робить. А ця продавшиця вже мабуть пів села туберкульозом заразила.

      • Аноним

        Октябрь 23, 2013 at 10:03 дп

        Так он хоть с людьми общался и постоянно помогал, а сейчас даже не кому подойти. Когда моя мама болела он дал 1000 гривен в 2005 году, а ты пишешь такое дерьмо. А кто поможет сейчас если меня мать троих детей обижают, а мне никто не поможет все только пиздят

      • Ира

        Октябрь 23, 2013 at 10:07 дп

        Он мне помог, когда моя мама болела он в 2005 году дал 1000 гривен, а сейчас все только пиздят, так что Олег меньше пизди

        • Олег

          Октябрь 24, 2013 at 11:35 дп

          Дерьмо пишешь ты!!!вижу один и тот же человек пишет код разними именами!мат хоть новый напишы или это единственный который запомнил?кому он помог???че он женщене которую он считает больной не помог???

          • Первомаєць

            Октябрь 24, 2013 at 10:47 пп

            Я не розумію чого ви так нервуєте?????
            Ну допоміг Кравченко так і що???? Йому за це потрібно тільки подякувати.
            А кому допомогли Дромашко, Корнацький, Круглов, Травянко, заступники Дромашко?

  2. Петруха Первомайский

    Октябрь 1, 2013 at 9:01 пп

    А я за молодого проголосую!

    • Аноним

      Октябрь 1, 2013 at 9:59 пп

      А я не буду голосовать. Срать мне на их выборы, мне корову доить пора а не в выборы играться.

  3. Местный

    Октябрь 1, 2013 at 9:06 пп

    Теперь все ясно, кому сайт принадлежит и кто стоит за этим обливанием Дромашко грязью. Все стало на свои места! Сразу, глядя на этот ресурс было понятно что это дело рук заезжих гастролеров!!!

    • Первомаєць

      Октябрь 18, 2013 at 9:20 пп

      А що у нас в Первомайську місцеві є??????????? Всі або заїжі або нащадки заїжіх.

  4. Тетельбаум

    Октябрь 2, 2013 at 9:59 дп

    Аноним выбрал позицию Сергея Шнурова «Голосовать не пойду,я с козлами не играю!».А Кравченко чем то напоминает Гнедого,тот тоже громко кричал и всех изобличал,а в кресле мэра облажался не имея достаточной базы знаний и навыков. Так что как говорит народная мудрость «Пи@деть -не мешки ворочать!»

    • Олег В.

      Октябрь 2, 2013 at 1:34 пп

      Пускай своих родителей разоблачит тогда посмотрим как он бороться с несправедлив!стю!!!

      • Первомаєць

        Октябрь 19, 2013 at 11:48 пп

        Перестаньте заздрити іншим.

        • Олег В.

          Октябрь 21, 2013 at 4:29 пп

          Как же не завидовать такой наглости?наворовали молодцы, не чего расказывать о справедливости. Мало им денег, так им еще и власти хочеться.

          • Первомаєць

            Октябрь 22, 2013 at 3:05 пп

            А типу Корнацький з Кругловим не накрали!

    • Первомаєць

      Октябрь 19, 2013 at 11:47 пп

      А от ти мені нагадуєш проплаченого бота!

      • Олег

        Октябрь 20, 2013 at 11:35 дп

        А ты мне Сергея Кравченка!

        • Первомаєць

          Октябрь 20, 2013 at 6:02 пп

          А ти мені Люську Дромашко!

  5. Олег В.

    Октябрь 2, 2013 at 1:31 пп

    Это сын Кравченко который в с.Лукашевке был головой колхоза, потом все там приватизировал вплоть до сельской рады, никого за людей не считает, зарплаты копейки!когда выиграла новая голова они даже документы и печати не отдалитак что пусть начинает с своей семьи, а не с Первомайска, жителем которого он никогда не был!

    • пак

      Октябрь 2, 2013 at 1:59 пп

      ну пусть идет в мэры. Посмотрим на его результат и поржем!

      • Первомаєць

        Октябрь 18, 2013 at 9:21 пп

        Давай тебе в мери!

        • Олег

          Ноябрь 21, 2013 at 11:11 дп

          Все ж лучше чем ты!

    • Первомаець

      Октябрь 19, 2013 at 5:05 пп

      Ето все голословное заявление, которое не подтверждено фактами. Давай факты. Я буду голосовать за Кравченко. Он наведет порядок.

      • Олег

        Октябрь 20, 2013 at 11:33 дп

        Сьездь в лукашевку посмотри на порядки которые там навели!!!никакой я не проплаченый!я отношение к власти не имею!

        • Первомаєць

          Октябрь 20, 2013 at 6:05 пп

          Правильно, ця гуружва розвела в Лукашівці повний безпорядок.

  6. Тетельбаум

    Октябрь 2, 2013 at 2:39 пп

    Интересно,а кто у него в «команде специалистов» которые «десятком радиКАЛьных шагов» решат проблемы?И что за шаги такие?

    • Олег В.

      Октябрь 2, 2013 at 6:29 пп

      Мама наверно которая была головой сельского совета в Лукашевке. Теперь депутат в канецполе где ее никто не знает.

  7. Петрович

    Октябрь 2, 2013 at 4:01 пп

    Во блин,раздерибанили Алкашевку,теперь Первомайск им подавай!

    • Олег В.

      Октябрь 2, 2013 at 6:24 пп

      Так даже не деребанили, а все себе забрали. Там просто уже работать не кому, видно нужна шаровая рабочая сила!

    • Максим

      Октябрь 19, 2013 at 5:26 пп

      Даказательства давай. Не надо тут ляля. Ето софистика и пустословие! Если есть доказательства пиши в милицию. А то что ты делаешь Петрович ето клевета.

      • Олег

        Октябрь 20, 2013 at 11:36 дп

        Доказательства на лицо!куда то писать не чего, все куплено!!!

        • Первомаєць

          Октябрь 20, 2013 at 6:07 пп

          Докази безгосподарської діяльності нинішнього сульського голови у мене є. Просто варто поїхати в Лукашівку і ти все побачиш: розвалена школа. При Кравченко школа працювала, а тепер мої родичі були змушені перевести своїх дітей в школу за 10 км, бо в Лукашівській повний бардак із-за цієї тупої Гуружви.

          • Олег В.

            Октябрь 20, 2013 at 7:06 пп

            Пишет видно сам Кравченко. Школа там отличная, даже по телевизору показывали!и это заслуга не сельских голов!а то что детей нет это другой вопрос, развалили все, работы нет вот и вымерает.

        • Первомаєць

          Октябрь 20, 2013 at 11:48 пп

          Школа там????????? Да там із-за Грижучки не школа, а бомжатник. Поїдь і сам перевір. А от і фото самої школи: http://mk.isuo.org/upload/school-photos/4514.jpg
          Ти точно із осередку ПР чи Корнацького.

          • Олег В.

            Октябрь 21, 2013 at 7:33 дп

            Все понятно с тобой и кто продажный!этой фотографии больше 10 лет точно!

        • Первомаєць

          Октябрь 22, 2013 at 3:03 пп

          Не вигадуй. Справжнє там фото!

  8. Знающий Путь.

    Октябрь 2, 2013 at 8:15 пп

    Нам нужен Мэр мудрый, честный и Патриот. И у нас Есть такие люди.

    • Первомаєць

      Октябрь 20, 2013 at 6:17 пп

      Хто? Може Ви?

      • Олег В.

        Октябрь 20, 2013 at 7:07 пп

        Точно уж не Вы!

        • Первомаєць

          Октябрь 20, 2013 at 11:48 пп

          Так давай свої кандидатури???? Невже Дромашко?????????????? Чи може її заступник??????

  9. Степан

    Октябрь 2, 2013 at 8:41 пп

    Пусть сам о себе расскажет. Официально, через прессу! Тогда и выводы делать будем.

    • димон

      Октябрь 10, 2013 at 2:29 дп

      согласен полностью со Степаном

    • Первомаєць

      Октябрь 20, 2013 at 6:18 пп

      Підтримую!

  10. Петрович

    Октябрь 3, 2013 at 9:53 дп

    А хуле тут рассказывать-обыкновенный мажор!

  11. Хочу справедливости

    Октябрь 3, 2013 at 1:31 пп

    Лишь бы не конченная баба-алкоголичка!!!!

    • Олег В.

      Октябрь 4, 2013 at 9:55 дп

      Какая разница?тут она с дружками ворует, а этот будет сам!

      • Первомаєць

        Октябрь 18, 2013 at 9:22 пп

        Так ти мабуть і сам її дружок!!!!

        • Олег

          Октябрь 20, 2013 at 11:30 дп

          Не нести ахинею!!!я партии регионов не верю также как и кравченкам!!!

        • Олег

          Октябрь 20, 2013 at 2:12 пп

          Если Вы внимательно читаете новости на этом сайте, то увидете что я критично отношусь к корумпированой городской власти!

          • Первомаєць

            Октябрь 20, 2013 at 6:08 пп

            Так запропонуй іншу кандидатуру крім Кравченків, Корнацьких і Дромашок. Хто?

  12. Вадим

    Октябрь 3, 2013 at 5:17 пп

    Призываю Сергея Кравченка пообщаться со своими будущими избирателями на форуме и ответить на интересующие их вопросы.Хотя это касается всех,кто куда либо собирается баллотироваться.Можно даже колонку завести ТЕТ-А-ТЕТ С КАНДИТАТОМ,допустим.Первомайск-ИНФО,подхватывайте идею,рейтинг вырастет.

    • Первомаєць

      Октябрь 19, 2013 at 11:48 пп

      Згоден! Гарна ідея!

  13. Ганимед

    Октябрь 4, 2013 at 12:03 дп

    Неплохо было бы потролить этих горе депутатов на вшивость. Карлин один за Горожан воюет. А кто ещё достойный в Отцы города?

  14. Кокс

    Октябрь 4, 2013 at 11:26 дп

    Вот пишут тут хрень всякую те, кто завидует. если есть конкретные доказательства что кто то, что то спиздил, можете написать заяву в милицию, пиздеть не мешки ворочать.. А если и получилось у человека хапануть, так это сделал бы каждый.

    • Олег

      Октябрь 4, 2013 at 9:34 пп

      Не пиши ерунду!не хапанул, а украл!а его сын ещё что-то о справедливости пишет. Лицимерие и все!

      • Первомаєць

        Октябрь 20, 2013 at 6:08 пп

        А Дромашко прямо сама чесність)))))))))))))

        • Олег В.

          Октябрь 21, 2013 at 10:11 дп

          Точно такая же!

          • Первомаєць

            Октябрь 22, 2013 at 3:06 пп

            Так кого тоді замість неї обрати?????? Знову її? Чи її заступника????? А може Корнацького!

  15. Коксу

    Октябрь 4, 2013 at 3:20 пп

    А что ,предъявить в милицию,что Кравченко старший будучи городским депутатом за время каденции в здание миськвиконкому ни разу не заходил?Это не криминал,а отношение к избирателям.А младшего он воспитывал.

  16. первомаец

    Октябрь 4, 2013 at 5:25 пп

    знаю папика все себе прихватил,а яблочко от яблони далеко не катиться — люди одумайтесь

    • Максим

      Октябрь 19, 2013 at 5:29 пп

      Доказательва!? Ты бот, который проплачивает конкурент Кравченко!

      • Олег

        Октябрь 20, 2013 at 11:38 дп

        А ты кем проплаченый?кстати кто его конкурент?

        • Первомаєць

          Октябрь 20, 2013 at 6:09 пп

          Хто конкурент ти сам знаєш. На нього працюєш!

          • Олег В.

            Октябрь 20, 2013 at 7:09 пп

            Ты мне льстишь на пира фирму я не тяну!)
            Я обычный работник на заводе.

          • Первомаєць

            Октябрь 22, 2013 at 3:02 пп

            Правда очі колить!

        • Первомаєць

          Октябрь 20, 2013 at 11:49 пп

          Не вірю. Точніше робітник в осередку ПР.

          • Олег В.

            Октябрь 21, 2013 at 10:36 дп

            Ну конечно как еще отвертеться от правды?легче написать что боты, чем опровергнуть то, что все знают.

  17. Бробдінгнег

    Октябрь 5, 2013 at 4:24 пп

    ні малолітньому клоуну кравченку, ні парашутисту сєкєльову, ні «смотрящєму» круглому 132-й округ під себе не підім*яти.

  18. Первомаєць

    Октябрь 18, 2013 at 9:18 пп

    А я за Кравченка проголосую тому, що він молодий, а старих пердунів із радянською ментальністю нам вистачить — такі як Дромашко і Круглов з Карнацьким всю державу розвалили.
    А щодо Лукашівки — не говоріть дурниць все там нормально було, то тепер сільський голова стала фальсифікаторша із Партії регіонів і село занепало. Родичі там у мене живуть і я часто там буваю.

    • Максим

      Октябрь 19, 2013 at 5:21 пп

      Все те негативные отзывы против Кравченко Сергея, делают проплаченные боты Корнацкого и Регионалы. Голосуем за Кравченко или живут дальше в дерьме под чутким руководством Регионалом.

  19. Максим

    Октябрь 19, 2013 at 5:22 пп

    Все те негативные отзывы против Кравченко Сергея, делают проплаченные боты Корнацкого и Регионалы. Голосуем за Кравченко или живем дальше в дерьме под чутким руководством Регионалов!

  20. Первомайськ-рідний край

    Октябрь 19, 2013 at 10:09 пп

    Матір божа ! Кравченко взагалі людей за ідіотів трімає ! Максим , а ви очевидно лижете дупу Кравченко ! ? ! Скільки він Вам платить ? Люди схаменіться ! Цього сопливого невдахи Кравченко ніхто і ніде не сприймає серйозно ! І останньою лазівкою для нього, судячи з усього є Первомайськ , де сподівається замилити людям очі і докрасти те що ще не порозкрадали ! Так він вирішив підвищити свою значимість, нібито негативні коменти пишуть проплачені Боти . Смішно ! Він у своєму житті нічого корисного взагалі не зробив ! А базікати і обіцянками годувати це кожен може , особливо перед виборами ! Яке мерство , про що ви говорите , такий мер Нам не потрібен!

    • Первомаєць

      Октябрь 19, 2013 at 11:42 пп

      Так в чому проблема давайте вас в мері і ви покажіть нам що ви зробили для рідного Первомайська! Тільки язиками плескати вмієте!
      А Кравченко людина молода і судячи з усього енергійна нам такі і потрібні. У мене родичі в Лукашівці живуть так там більше половини за Кравченка маму голосували (на жаль не пам’ятаю як її звати), а ця Грижучка все село розвалила на наступних виборах ніхто за неї не проголосує. А ви мабуть точно проплачений бот.

      • Олег

        Октябрь 20, 2013 at 11:50 дп

        За неё там голосовали только свои!!!что Грижучка развалила???ей что Тамарара Сергеевна что-то оставила???даже печати и документы не отдали, приезжали и обладминистрации и милиции, но для Кравченка они не указ. Сказал частная собственность (сельский совет). Им дай волю и верховную раду приватизируют. А как труп 2 недели возле дороги лежал никто не знает? Тамара С. была тогда головой, сказала нет денег его похоронить, пока Грижучка не позвонила на какой то канал чтобы приехали сняли, сразу убрали.
        Так что не надо мне говорить что я какой то бот проплаченый, я реально рассказываю как есть.

        • Первомаєць

          Октябрь 20, 2013 at 6:12 пп

          )))))))))))))))))) Не розповідай, при Кравченко все було і школа, і дороги. А ця сука Грижучка школу знищила. А щодо трупу, то він лежав не на території сільської ради, а не території області. Саме обласна влада і мала його прибирати. А подзвонити на телеканал і я можу. От якби Грижучка за власні гроші і власними руками труп прибрала тобі б їй була повага. А так, просто піар на трупі! Може сама його туди і підкинула!

          • Олег В.

            Октябрь 21, 2013 at 10:25 дп

            Какой у вас богатый словарный запас! Лукашевка за областью находится?

          • Олег В.

            Октябрь 21, 2013 at 10:30 дп

            Пусть шел бы в Лукашевку головой, поддержка папы у него там есть. Пусть наведет там порядок а мы посмотрим какой он хозяин, если получиться я первый за него проголосую. А то сразу город ему подавай.

        • Первомаєць

          Октябрь 22, 2013 at 3:02 пп

          А ви різницю між територією облради і сілької ради бачите!

  21. Первомаєць

    Октябрь 19, 2013 at 11:45 пп

    Загалом нам первомайцям — істинним патріотам свого міста всеодно хто буде мером, головне: щоб не був із старої гвардії (дромашки, круглови і карнацькі); щоб був молодим і енергійним. Ось такого мера оберуть справжні корінні первомайці і патріоти свого міста.
    На мою думку С. Кравченко є саме таким кандидатом, хоча ми готові розглядати і інші кандидатури.

    • Олег

      Октябрь 20, 2013 at 2:14 пп

      Пишет сам Сергей Кравченко!
      Кто же в составе команды?или это секрет?

      • Первомаєць

        Октябрь 20, 2013 at 6:15 пп

        Запитайте у самого С. Кравченка, я особисто з його командою не знайомий. І я повторюю я буду розглядати декілька кандидатур нових кандидатів (програми дромашок і корнацьких з кругловим я навіть читати не буду). Поки, що новою кандидатурою є саме С. Кравченко.
        Запропонуйте інших нових (наприклад себе) і з радістю прочитаю їх програму і можливо проголосую.
        Думати потрібно головою, а не емоціями і заздрістю.

        • Олег В.

          Октябрь 21, 2013 at 10:21 дп

          Не нужно быть гением чтобы понять по манере и стилю письма кто пишет.

          • Первомаєць

            Октябрь 22, 2013 at 3:01 пп

            Робітник із первомайського заводу!

  22. Житель Первомайска!

    Октябрь 21, 2013 at 12:03 дп

    Сергей Кравченко — «Це місто я вважаю своїм рідним: тут я родився, ЖИВУ і ПРАЦЮЮ, тут моя сім’я…» Обращение к журналистам данного издания: а давайте сходим в офис Кравченка в Первомайске, посмотрим на его команду, где он работает и кем…!!!??? только не через неделю и не две, когда он успеет приехать в Первомайск, снять липовый офис и посадить липовую «команду». Каким мэром будет человек который уже изначально нагло врет даже в таких мелочах!

    • Первомаєць

      Октябрь 21, 2013 at 1:24 дп

      Підтримую. Давайте підемо! Я за! Заодно і з ним познайомимось, почитаємо його програму і т.д.
      Тільки я пропоную потім сходити в офіси інших кандидатів: Дромашко і її заступників, Корнацького, Круглова і т.д. і ознайомитись із їх роботою.
      Одним словом пропоную зробити такий проект на сайті «Первомайськ інфо» — «В офіс до кандидата».

  23. Первомайськ-рідний край

    Октябрь 21, 2013 at 12:26 пп

    Підтримую!Навіть готовий відгул взяти! Пропоную зібратися завтра о 10:00, на Леніна коло міськвиконкому.Та провідати наших вельмешановних кандидатів.Корнацького та Дромашко зрозуміло де шукати, а хто знае адресу кандидата Кравченко який мешкае і працює в Первомайську?

    • Олег В.

      Октябрь 21, 2013 at 1:28 пп

      Он что когда то здесь жил и работал?в Киеве сидел, видно не получилось, там таких мажоров много. Понял, что лучше быть первым парнем на селе, чем вторым у городе.

      • Первомаєць

        Октябрь 22, 2013 at 3:07 пп

        Так це чудово. А ви що заздрите що ніколи в столиці не бували?

        • Олег

          Октябрь 24, 2013 at 11:25 дп

          Кто ответ такой? Вы наверно и делах такой конкретный?я вам за здравья вы мне за упокой!
          Если вам интересно, то пару раз был.

          • Первомаєць

            Октябрь 24, 2013 at 10:45 пп

            Так чого ви тоді біситесь що Кравченко в Києві певний час жив?

    • Первомаєць

      Октябрь 22, 2013 at 3:54 пп

      Ви ще досі маєте протестний запал з часів 2004 року????
      Ви при своєму розумі що пропонуєте!!! Зібрались на Леніна і вдерлись в кабінет до Дромашко. За таке нас по статті посадять!!!!
      Потрібно щоб кореспонденти «Первомайськ.інфо» організували проект «В гості до кандидата» і спочатку надіслали листи кандидата із проханням взяти участь та призначити дату зустрічі.
      А то так зібрались на Леніна і вперед штурмувати міськвиконком. Зовсім ненормальні. Ви дозвіл місьвиконкому на збори отримали?

  24. Первомайськ-рідний край

    Октябрь 21, 2013 at 1:59 пп

    перечитайте уважно його звернення наверху статті! Адже сам пан Кравченко пише що ЖИВЕ і ПРАЦЮЄ в Первомайську! Чи це брехня?! Як тоді йому вірити надалі!!!?

    • Олег В.

      Октябрь 21, 2013 at 4:42 пп

      читал я. Вранье конечно! Он если не ошибаюсь еще после седьмого класса в Киев отправлен папой. Там гдето министерстве сидел каким то экспертом .
      Как человек может знать о проблемах простых людей, если сам никогда не был бедным.

      • Первомаєць

        Октябрь 22, 2013 at 3:10 пп

        Ви просто хворий!!!!
        Так це прекрасно що він працював в міністерстві. Значить знає всі ходи і виходи в центральній владі, а це потрібно для міста. Зараз без звязків в міністерствах меру нема що робити. Саме такий мер нам і потрібен.
        Чи ви і досі вірите комунопропаганді про те, що все вирішується на місцях????
        Он Дромашко звязків в Києві немає і місто сидить в повній ж…

        • Олег

          Октябрь 24, 2013 at 11:21 дп

          Так значит я пишу правду оказывается?
          Зачем связи в Киеве?чтобы прикрыли если что?не нужны связи чтобы провести тендер в своем городе. А связи видно есть раз не сидит.

          • Первомаєць

            Октябрь 24, 2013 at 10:45 пп

            Да про що ви говорите. Я сам довгий час працював і в нашому міськвиконкомі і РДА і чудово знаю що і куди.
            Зв’язки в Києві меру потрібні як повітря. Гроші з бюджету в Києві розподіляються.

  25. Дима

    Октябрь 21, 2013 at 4:42 пп

    Кравченко не был, ни разу во власти. Он молодой. Дайте ему шанс. Пусть попробует!! Хватит за старых гомосовекусов голосовать! Я буду голосовать за Кравченко!!!

    • Алена

      Октябрь 21, 2013 at 4:43 пп

      Дима, я с тобой согласна. Дорогу молодым. И еще он красивый. Тоже одам голос за Сергея Кравченко.

    • Олег В.

      Октябрь 21, 2013 at 4:48 пп

      Голосуйте! Это ваше право. Может если он начал по другому, а не с вранья. Мы же здесь не агитацией занимаемся а комментируем статью.

      • Алена

        Октябрь 21, 2013 at 5:01 пп

        Я за перемены. Я за Кравченко Сергея!

  26. Алена

    Октябрь 21, 2013 at 4:53 пп

    Где вранье! Давай доказательства!!!

    • Олег В.

      Октябрь 21, 2013 at 5:03 пп

      Почему я должен доказывать очевидное и всем известное?все мы знаем, что Дромашко с шкурком ворует. И что где и у кого доказательства?все мы видел игровые заведения! И что где доказательства ???вашей наивности можно только позавидовать.
      …он красивый!отличный аргумент!)

      • Алена

        Октябрь 21, 2013 at 5:04 пп

        Красивый, умный. Знает четкий план, как навести порядок. Почему, не дать шансь!?он еще не был при власти. Обязательно надо обосрать человека. Во народ!

        • Олег В.

          Октябрь 21, 2013 at 5:14 пп

          Какой план?какая команда?как он это сделает?механизмы этих действий?

          • Первомаєць

            Октябрь 22, 2013 at 3:00 пп

            Буде програма почитаємо!

          • Олег

            Октябрь 23, 2013 at 6:05 пп

            Что значит будет? Он же пишет, что есть!

          • Первомаєць

            Октябрь 24, 2013 at 2:04 дп

            Ну правильно він надасть її на ознайомлення ми і почитаємо і інших програми почитаємо (окрім Круглова, Дромашко і Корнацького).

  27. Дима

    Октябрь 21, 2013 at 5:16 пп

    Олег В.- Пи…ть не мешки ворочать. Кравченко Сергей предлогает перемены. А ты только пиз….щь.

    • Олег В.

      Октябрь 21, 2013 at 5:26 пп

      Не меньше чем ты!какие перемены?я спрашиваю объективно, КАК он их сделает???скинь ссылку если такая есть?ты наверное складывался на выборы?кто ж с народа дал 2,5 млн грн?

      • Первомаєць

        Октябрь 22, 2013 at 3:11 пп

        А хто інший пропонує зміни??????????? Дромашко? Корнацький? Круглов?

  28. Первомайськ-рідний край

    Октябрь 21, 2013 at 5:46 пп

    Буга-га.., красивий чи ні це ще вееелике питання! Це що, конкурс краси чи що!Я також за молодих людей у політиці, але чесних та відповідальних,а не за молодих клонів попередньої влади,але ще більш нахабних та безпринципних! Потрібно відповідати за свої слова та дії. Кравченко свідомо писав у своєму зверненні, що він живе і працює в Первомайську! А виявляеться це брехня.Так як йому надалі вірити!?І не аргумент, те,що він ще не був у політиці…якщо він молода людина, так безсоромно бреше вже на початку, який з нього вийде політик можна тільки жахатись!І боязко за суспільство,в якому пріоритетом у виборі влади є аргумент:»Він красивий».Деградація повна! Де його команда,де його план дій!?Що він корисного вже зробив для суспільства, бо планувати можна до кінця віку! Де він живе і працює в Первомайську!? Хай покаже!Він обіцяє вести чесну гру,але чому на його офіційному сайті,негативна інформація про Круглова!? Це все схожже на замилювання очей, і ходу по трупах не зважаючи ні на що,заради лише свого шкірного інтересу!Сумно, насправді щиро сумно!

    • Олег В.

      Октябрь 21, 2013 at 5:56 пп

      И я об этом!верное это и пишет его молодая команда. Кто против молодых!?я только за!один молодой баллотировался уже. Почему никто не голосовал?он так же твердил, что у него молодая команда краснодипломников , радикальные решение, но ее не назвал для интриги. Людям нужна достойная жизнь , а не интриги.

      • Первомаєць

        Октябрь 22, 2013 at 2:59 пп

        Так давай цих молодих в студію!

    • Дима

      Октябрь 21, 2013 at 5:58 пп

      Справка из регистрационой службы есть, или бти, то что он не проживает в Первомайске!?Если нет, не пезди!!!!!Нет доказательств.

      • Олег В.

        Октябрь 21, 2013 at 6:36 пп

        Я вам не прокурор чтото доказывать?и не болотируюсь!я привел кучу фактов, вы же ни одного!

    • Первомаєць

      Октябрь 22, 2013 at 2:57 пп

      Так давай в студію інших молодих політиків нашого міста!!!! Хто вони????? Дромашко і Корнацький????

  29. Дима

    Октябрь 21, 2013 at 6:01 пп

    Не люблю таких пиздюков, которые не имеют доказательства, и обвиняют людей. Чем ты отличаешься от бабки базарной?

    • Олег

      Октябрь 21, 2013 at 6:50 пп

      Если
      ты такой поклонник, то мог бы на его сайте прочитать это!сам с себя бабку базарную делаешь.

      • Первомаєць

        Октябрь 22, 2013 at 3:11 пп

        Сатй як сайт!

  30. Олег В.

    Октябрь 21, 2013 at 6:34 пп

    Какая справка?чем ты бредешьти?причем прописка к месту жительства?что в нашей стране стоит справка???
    Если я вру просвети народ!где он работал?почему он депутат в арбузынском районе, а не в «родном»?а то кроме матерщины ничего не знаете!

  31. Первомайськ-рідний край

    Октябрь 21, 2013 at 6:49 пп

    ідемо завтра до нього в офіс у Первомайську!Якщо він чесний,в нього є программа,команда та йому нічого приховувати,мі бажаємо це бачити. А не пусті обіцянки та балачки!Досить!Проходили вже це! Чому сам Кравченко не дає адресу свого штабу, офісу?! Якщо він написав звернення в саме це видання, то напевно ж читає ці коментарі та відгуки особисто….Чи йому байдуже що люди, думають!? «Гарний» підхід та відношення до людей!Робіть висновки!Наприклад мені вже все зрозуміло!

    • Олег

      Октябрь 21, 2013 at 6:53 пп

      Читает он все, только что он напишет?

  32. БЮТ

    Октябрь 21, 2013 at 7:27 пп

    Единственный кандидат это незапятнанный Аркадий Корнацкий! Это реально лучший вариант для нашего Первомайска! А всякие Кравченки нам не нужны!

    • Каріна

      Октябрь 21, 2013 at 9:44 пп

      Старий пердун твій Корнацький!

      • Дима

        Октябрь 22, 2013 at 12:11 дп

        Кто сосал тот знает!

        • Каріна

          Октябрь 22, 2013 at 2:55 пп

          По собі людей не судять.

  33. Звін

    Октябрь 21, 2013 at 7:31 пп

    Крім Аркадія Корнацького нема більше варіантів! А цей Кравченко це проплачений Кругловим технічний кандидат!

    Самі поміркуйте, Кравченко буде відтягувати голоси не від Круглова а від Корнацького, бо за Корнацького молодь!

    Так що нехай цей малий син великих крадіїв іде далеко-далеко з очей наших! Бо зметемо на раз!

    Зрозумів, синку? Витри соплі та тікай!

    • Каріна

      Октябрь 21, 2013 at 9:45 пп

      Молодь за старого пердуна????????? Ви жартуєте?

  34. Ляпало

    Октябрь 21, 2013 at 7:49 пп

    Голосував і голосую за пана Аркадія Корнацького, а за різних шмаркачів ніколи свій голос не віддам!

    • Каріна

      Октябрь 21, 2013 at 9:45 пп

      Ляпало воно і в Африці ляпало!

    • Максим

      Октябрь 22, 2013 at 12:58 дп

      Ну и лох. Он корупционер.

  35. Каріна

    Октябрь 21, 2013 at 9:46 пп

    Молодий красивий розумний перспективний. такий мер потрібен нашому місту.
    А старі пердуни корнацький і круглов нехай ідуть городами в будинок пристарілих а то воняють сильно.

    • Олег

      Октябрь 22, 2013 at 12:10 дп

      А так понял вы там уже все обнюхали?вам хоть голосовать можно?вы кроме молодой и красивый ничего не знаете?или вы уже в секретарши собираетесь?

      • Каріна

        Октябрь 22, 2013 at 2:54 пп

        Ну уж вибачте я дівчина молода і старими пердунами не цікавлюсь.

  36. Максим

    Октябрь 22, 2013 at 12:52 дп

    Корнацкий ворюга!

  37. Евгений

    Октябрь 22, 2013 at 12:57 дп

    Корнацкий, Круглов, Травянко- ето типичные коррупционеры, которые довели город, сельское хозяйство до такого ужасного состояния. Вы любите когда Вас, грабят. Кравченко ни разху не был во власти. Пусть попробует. Или вы совсем овци!?

  38. Максим

    Октябрь 22, 2013 at 12:58 дп

    Евгений, +100. Кравченко победит! Я за него!

  39. Алексей

    Октябрь 22, 2013 at 11:59 дп

    Я верю Кравченку — если ни он то кто тогда будет отстаивать интересы молодежи? Может он и плохой человек но отзывы говорят обратное, предлагайте других молодых и талантливых людей которым не все равно. Моя семь готова поддержать Кравченка если не он то тогда Корнацкий или Круглов?????

  40. Союз православних громадян України

    Октябрь 22, 2013 at 1:24 пп

    В Лукашівці твориться антиправославний заговор. Наталія Грижук ставленеця корейського підприємця Пака, який хоче святу православну землю перетворити на корейську колонію із українськими православними рабами.
    Круглов теж ставленик Пака.
    Грижук виступає проти будівництва православного храму в Лукашівці. Пак це підтримує бо хоче збудувати там корейський храм і всіх православних людей зробити буддистами.
    Тому Круглов — це антихрист і демон. Якщо він стане депутатом від православного окуругу 132 то кара Божа буде на нас.
    Православна громада Миколаївщини організує хресні ходити проти Круглова і нечистої сили.
    Русь Свуята бережи віру Православну!

    • Олег

      Октябрь 22, 2013 at 7:08 пп

      Вам самим не стыдно писать такую чепуху?где вы хотели строить храм?кто об этом знает?или это тайна?причем здесь пак, который живет в долгой пристани?к которому тянутся люди!

      • Союз православних громадян України

        Октябрь 23, 2013 at 11:01 пп

        До Пака тягнуться бісеуваті як і до Круглова!
        Хто за Круглова і Пака той проклятий!
        А ти біснуватий!!!!!
        Скоро ми підемо хресним ходом по Миколаївщині для вигнання нечисті в особі Круглова і буддистських біснуватих корейців!

        • Олег

          Октябрь 24, 2013 at 11:08 дп

          Действительно верующий такого не напишет!!!и что это вы именно за корейцев взялись?может кто-то вам пожертвование внёс протев них?
          Здесь к доктору не ходи, чтобы поставить Вам диагноз!

          • Союз православних громадян України

            Октябрь 24, 2013 at 12:44 пп

            Пак це зло яке насаджує свою буддистську віру українським православним людям чиновники які його подтримують прокляті
            ти за пака тоді ти проклятий
            працюєш на нього
            проклятий ти
            зрадник віри православної

          • Олег

            Октябрь 24, 2013 at 6:56 пп

            Первый раз о это слышу!а как же религиозная пимость?вы больше на секту похожи, чем на союз!

    • Первомаєць

      Октябрь 24, 2013 at 2:01 дп

      Ого! Тут дурдомом попахує! Цікаво, а хто по вашому не біснуватий?

  41. Первомаєць

    Октябрь 22, 2013 at 3:55 пп

    Первомайцям потрібні зміни, а тому всі патріоти і корінні первомайці будуть голосувати за нових кандидатів. Поки що таким є тільки Кравченко. Хотілося б побачити ще!

  42. Саня

    Октябрь 23, 2013 at 4:41 пп

    Про цю статтю все місто гуде.
    Скажу так якщо Кравченко піде, то Крвглову і Карнацькому піз..да в натурі.
    Кравченко їх порве.
    Я знайомий з Кравченко Сергієм особисто нормальний пацан. Реально для Первомайська може принесті користь.

    • Олег

      Октябрь 23, 2013 at 10:05 пп

      Громко сказано. Думаю вообще мало людей знает об этом. Все мы знаем, что выиграет тот кто нужен регионалами, не зависимо от того как мы проголосуем.

    • Первомаєць

      Октябрь 24, 2013 at 2:00 дп

      Якщо люди які знають Кравченка його підтримують то необхідно голосувати тільки за нього!
      Я думаю нам корінним первомайцям потрібен молодий мер!

  43. Олег

    Октябрь 23, 2013 at 6:20 пп

    Так ни на один вопрос и не ответили ни избиратели кравченка ни он сам!ничего кроме матов не знают!

    • Первомаєць

      Октябрь 24, 2013 at 1:59 дп

      А які питання то були?

      • Олег

        Октябрь 24, 2013 at 11:02 дп

        Вы что не читали комментарии на ктотрые сами отвечали?
        Повторю самые елементарные:
        где и кем работал Кравченко в первомайске?
        Кто его команда специалистов?
        Его программа и методы ее выполнения?

        • Первомаєць

          Октябрь 24, 2013 at 10:42 пп

          Я пошукав в Інтернеті і знайшов його біографію. Абсолютно нормальна біографія. Що там не так?

          • Олег

            Октябрь 25, 2013 at 11:19 дп

            Ответ как всегда <>!

    • Ольга Ивановна

      Декабрь 10, 2013 at 3:02 дп

      да Олежик вы патриот своего слова!!!
      я жила в Лукашовке очень много лет с самого рождения!
      что я могу сказать с поводу ваших слов-вы неправы!!!
      почему? я вам отвечу!
      начнем со школы
      Когда Кравченко Т. работала в школе Директором у нас в учеников было все,и учителя достойные,и молодые учителя которые приезжали с города чтоб нам давать знания!и она сама была преподаватель к которому хотелось ходить на урок!
      когда Кравченко Т. была сельской головой она старалась все сделать для того чтоб школа держалась!
      она много чего делала для села не хватит текста чтоб все перечислить
      а Грыжучка что она сделала? в то время когда Кравченко Т. работала и старалась для сельского народа наша «уважаемая»Грыжучка сидела в баре бухала как свинья,да работала в том же баре,который сама и обокрала,потом года 2 -3 из дома не вылазила боялась ментов которые часто к ней приходили
      а тут бах трах подала свою кандидатуру на выборы ха ха ха
      подкупила людей за ворованные деньги и прорвалась ух молодец
      что она сделала? правда поставила лавочку возле двора!
      школы нет,
      молодежь которую она типо штурмует ментами сама она создала
      почему он той самой молодежи не даст работу?
      она только может своим языком плести интриги а своими руками воровать так как она больше ничего не может всю жизнь так как я ее помню
      что я скажу за Кравченка С старшого он хороший человек и да он много делал для села по крайнее мере в людей которые хотели работать и до сих пор есть у него работа! он делал дорогу и чистил ее так что не надо ля ля
      вы там не жили и ничего не видели
      А сына ихнего я уважаю и его слова истина в том что он добивается ему не в мэры а в президенты надо баллотироваться, может хоть он сделает нашу страну нормальной и освободит нас от таких бурьянов как Грыжучка!

  44. сын

    Октябрь 25, 2013 at 11:47 пп

    Ты почему не пишешь откуда у моей мамы была болезнь???может рвскажешь что родственник кравченка порхун ещё ограбил с дружками!!!за что и получил сем лет!аы такие богатые платить за справку чтобы торговала мама в магазине за мизерную зарплату?че не напишешь как кузев из сан станции приезжал по вашему заяВлению с проверкой???чем нам с братом помогли, когда мы скитались с братом год, пока мама боролась за свою жизнь?и ты имеешь право ещё обсуждать???за пака, почему он дал деньги на расчистку и постройку забора кладбища, а не Кравченко?который там муссор сбрасывает, чтобы показать какой бардак при грыжук!дерьмо вы говорите?почему высыпали кравченки дерьмо на пятачке чтобы люди не торговали?
    Напишет я вру!!!

  45. сын

    Октябрь 25, 2013 at 11:50 пп

    Где будет его выступление?я лично приду его спрошу это?моя мать не заслужила чтобы о ней так говорил не понятно кто!кто в этой жизни все получил!

  46. Ваня Первомайський

    Октябрь 29, 2013 at 2:57 пп

    — — — Цікавий факт — звідки з’явились «документи», про які останнім часом трезвонять масмедіа та суспільні діячі на чолі з Лук’яненком..? Хто «спільними сПРавами» з ПР так яро намагається очорнити А.О. Корнацького, і яке має відношення до цих «піарщиків» Соколов?

  47. земляк

    Ноябрь 27, 2013 at 12:20 дп

    Шо ви розвели п…. Ви хоч були в той Лукашевки.Бачили шо було а шо зараз.Шо ви хвалите ту грижучку. За те шо розвалила те шо було шо доверености не дае старикам шо електрики ловили грижучку повсьому селу за воровство света вдома.Лавку зробила. Слава богу за три года хоч лавку коло хати зробила.На школу пише накльопи на магазини пише Я тоже подержував за грижучку а счас у мене розвиднилось та у многих селян