Новости 30 августа 2017

Бывший советник главы МВД обещает стрелять в нардепов, которые поедут встречать Саакашвили

Бывший советник главы МВД угрожает расстрелять Лещенко, Тимошенко, Семенченко и других нардепов, пишут СМИ.

Бывший советник главы МВД, а ныне глава Социалистической партии Илья Кива грозится лично расстрелять народных депутатов, которые 10 сентября поедут встречать Михаила Саакашвили на границу.

Такое заявление он сделал изданию Страна, комментируя мобилизацию людей на встречу Саакашвили на границе, организованную соратниками последнего.

«Его там будут встречать нардепы разные. Рух новых сил (партия Саакашвили — прим.ред.) готовит масштабную акцию. Везут палатки, еду, людей со всей Украины. Будут делать «МишкаМайдан»», — сказал Кива.

После этого он добавил, что намерен расстрелять лидеров этого движения прямо на месте – за нарушение правил пересечения границы.

«Буду расстреливать на месте всех этих бл….ей, кто будет причастен к нарушению государственной границы, как это мы делали и делаем на восточном фронте. А именно: Юлию Владимировну Тимошенко, Сергея Лещенко, Семена Семенченко, Владимира Парасюка, Евгения Мураева, который уже договорился с Саакашвили о прямой трансляции на телеканале NewsOne, и прочих российских агентов», — сказал Кива.

4 Комментариев

 1. Незак Юрколлєдеж

  Август 31, 2017 at 7:33 дп

  Якщо у кого є звязок з цим авторитетом МеВеДе, то передайте йому:

  «Кива СЛУХАЙ СЮДА,
  ні в кого не патрібно стрилять, навіть у самаго сабе, як той «Сєна Кулю в Лоба».
  Тут павинна спрацюватИ Прикардонна Служба України в тому планє що якшо Сакашвилі пазбавлений був громадянства Українськаго то як грамадянин Український він вже не можить приїхати на таких умовах то єсть павернутись на свою другу вже чи третю Родіну, бо юредично у нього Родіни у нас нема, вона від його відмовилась.
  І то єсть таким образом його на законих підставах пограничники наші просто в Україну не пропустять, і він по той бік зупинитця чи на кордоні в якомусь нашому аєропорті звідкіль його транзитом переправлять назад звідкіль прилетів, або за ним приїдуть грузинські розискники і просто заберуть попід руки у Грузію на правилову сходку.

  А якщо Міха все ж таки спробує пройти у Україну якимись нелегальними тропами то це вже буде кримінал, шпійонаж там чи диверсія, тероризм посягательство на сувирнитет наш.
  Тоді вже зможе знаходитись і тута у нас тіки закритий в якоїсь ісправній калонії».

  • Свобода

   Август 31, 2017 at 10:49 пп

   придурок, який пише під різними ніками, досить писати всяку херню! Ти больний на голову долбойоб.

   • Рим Мідні Труби

    Сентябрь 1, 2017 at 5:38 пп

    «Порошенко пояснив, що питання про дії державних органів України при спробі екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі повернутися в Україну перебувають в компетенції Міністерства внутрішніх справ, Державної міграційної служби (ДМС) і Державної прикордонної служби.

    Читайте також: Стало відомо, скількох людей Порошенко позбавив громадянства України з початку року

    От і виходить, нік Свобода, що дратуючий тебе багатоликий нік «Незак Юрколедж» таки правильно написав, що і хто повинен робити з М.Саакашвілі, якщо він буде робити спробу проїхати в Україну з — за кордону.
    І з цього виходить, що ти й Президенту нашому ліпиш ярлика, що й він виходить висловлює всяку херню по цій справі.
    Тут ти вже долболобством не обійдешся.
    Тут на строк можеш потрапити за натякання негарні відносно цілком слушних промов нашого Ґаранта.

 2. Рим Мідні Труби

  Август 31, 2017 at 3:51 пп

  Після вже неодноразових спічів подібних кадрів та інших «оригіналів», що роблять такого роду екстра-заяви, хочеш не хочеш, а нашим вченим — психобіотронікам доведеться таки створювати спеціальний прибор — психолоінтелектрометр, бо одним борзометром тут не обійтись.
  До речі й на експорт піде той прибор аж бігом.
  Бо там, за буграми, також, таких кадрів хоч відбавляй. Особливо останнім часом.
  А в РФ можна було одного прибора й подарувати.
  Заради корисної для України справи: для персонального застосування: ну хоч б для зняття параметрів чи «здібностей» їх лідера ЛДПР.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top