Новости 01 сентября 2017

Прокуратура подозревает главу Первомайского райсуда в получении взятки $2000

В четверг, 31 августа, по поручению заместителя Генерального прокурора Украины следователями прокуратуры Николаевской области вручено извещение о подозрении одному из председателей районного суда Николаевской области в совершении уголовного преступления.

Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Николаевской области.

Как сообщают в пресс-службе, судья получил от гражданина неправомерную выгоду в размере 2000 долларов США за принятие положительного решения по гражданскому делу.

— В настоящее время решается вопрос об избрании подозреваемому меры пресечения. Досудебное расследование продолжается, — сказано в сообщении.

Санкция части 3 статьи 368 Уголовного кодекса Украины, предусматривающей наказание в виде лишения свободы на срок от пяти до десяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет с конфискацией имущества.

3 Комментариев

 1. Виталій

  Сентябрь 2, 2017 at 5:15 пп

  Якась фуфла виходить у цьому сообщенії.
  В заголовку статті пишуть про підозру оголошену Главі Первомайського райсуда.
  Дата порученія Генеального Прокурора про те стоїть 31 августа. Правда непонятно якого року.
  Сам же районний суд не існує ще мабуть з 2003 чи 2004 року.
  А в тексті статті просто пишеться про оголошення підозри одному із голов районного суду Миколаївської області і не за взятку а у совершенії уголовного преступленія.
  І в той же час песс-служба прокуратори області мову веде саме про взятку тобто про статтю 368 параграф 3 Українського Уголовного кодекса.
  Щось таке написали що мабуть й самі не розберуться.

 2. Бютц

  Сентябрь 4, 2017 at 10:35 дп

  В Інтернеті було щось таке: » Юрій Луценко висловився, що зарплата у нього достатньо велика, але він її відробляє».
  Хоча, якщо правильно казати, то повинно бути — заробляє.
  А тут якраз це відробляння і нам продемонстровано: суддю через аж вже 4 роки «допідозрюють» вже за підвищенну зарплатню прокурорської контори.

  Виходить, що так.

  Але непогано було б тоді й почати «допідозрювати» і інших героїв пройдешнього часу: особливо тих, хто розпродав, розграбував або навіть просто угробив економіку міста, в сенсі — ще нещодавно нормально працювавших підприємств.
  Та банкірів, та голів різних кредитних союзів, що безкарно пограбували вкладників.

  Та й просто окремих шахраїв, на кшталт тих, що збирали гроші з клієнтів — замовників на «виготовлення меблів», «виготовлення та встановлення металопластикових вікон, дверей», та тих хто багатенько набрали в борг валюти, гривень в банках, тих же союзах, просто у людей та й прикинулись дурниками чи втекли з місця ДФП (Двірливо-Фінансових-Пригод).

 3. Міхо Місцевий

  Сентябрь 12, 2017 at 9:46 пп

  Треба наводити порядок і всіх ригів туда за компашку

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top