Новости 16 сентября 2017

Це свято з року в рік об’єднує усіх нас — Кукуруза привітав Первомайськ з днем народження

Шановні мешканці Первомайська, у цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято з року в рік об’єднує усіх нас. Первомайськ славиться людьми — щирими, талановитими й добрими, людьми які створюють для рідного міста матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. 

Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи. Низький уклін і велика шана кожному жителю Первомайська за самовіддану працю, за любов та вірність рідному місту.

Хай квітне наш рідний Первомайськ!

З Днем народження, рідне місто!

З повагою Олександр Кукуруза

4 Комментариев

 1. Землячка

  Сентябрь 16, 2017 at 5:59 пп

  За поздоровлення первомайці сахарного селища щиро вдячні, пане Олександре.

  Однак хотілося б ще отримати запевнення та реалізацію обіцянки про те, що завершення ремонту покрівлі на 5-поверховому 90-квартирному будинку № 1 по проспекту Праці, що біля СШ № 9.Тобто мова йде щодо того ремонту, який чогось застряг у примороженому стані ще 4 роки тому, який за обіцянками в с е — т а к и начебто має БУТИ ЗДІЙСНЕНО, ще до настання осінніх злив та зимових сніго-дощів, коли через недороблену покрівлю вся вода піде в квартири верхніх поверхів.

  Про стан недозавершення ремонту ж було промовлено ще десь на початку лютого 2017 р. на засіданні міськвиконкому з приводу підвищення тарифів на ЖКПослуги з обслуговування БПбудинків та продубльовано в травні — червні цього ж року, як інформація для мешканців будинку, через пана депутата Гейленка О.П.
  Але справа далі такої голослівної турботи влади про братів своїх виборців так далі поки що і не пішла.

  А покрівлю фактично недоробили десь мабуть на сотні дві тисяч гривень.
  І її стан через ту затяжну недоробку погіршується кожного року, скоро буде дорівнювати кошторисної вартості її ремонту який по-первах планувався: 800000 грн.
  Настати може ситуація про чиюсь кримінальну відповідальність.
  Та й перед людьми соромно може бути.

  • правда

   Ноябрь 28, 2017 at 9:04 дп

   зате покрівлю вірнрому водію та подільщику чорних справ він відремонтував на ті 200 тисяч. Куди дивляться правоохоронні органи ?

 2. Баба Клава

  Сентябрь 19, 2017 at 10:36 пп

  Шоб тебе, качан, розірвало, потвора сепарська

 3. Мультик пультик

  Сентябрь 19, 2017 at 10:37 пп

  Шоб тебе, качан, розірвало, потвора сепарська

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top