Новости 19 сентября 2017

«День поля 2017»: на Николавщине аграрии собрали урожай подсолнечника новой техникой [ВИДЕО, ФОТО]

15 сентября, аграриям со всей Николаевской области был презентован ряд современной агропромышленной техники на ежегодном празднике «День поля 2017». Традиционное событие, организованное компанией «ПАЕК», состоялось в 10 километрах от Николаева.

Об этом пишет сайт Агро-Юг.

На празднике присутствовали работники агропромышленного сектора, представители крупных фермерских хозяйств, а также администрации Николаевской области. В свою очередь, компании-участники смогли предоставить вниманию аграриев современное оборудование лучших мировых брендов для работы в период жатвы и посевной. Подробные рассказы о возможностях презентованных агрегатов закрепились их практической демонстрацией на поле, где собрали урожай подсолнечника.

Организаторы мероприятия не единожды отмечали, что подобного рода праздники являются прекрасной площадкой для любителей сельскохозяйственных работ, чтобы здесь обмениваться опытом и присматривать новинки агропромышленного рынка для собственной дальнейшей деятельности.

– Це один із основних інноваційних заходів, де представлені найкращі світові бренди, зразки техніки. Я розумію, що сьогодні повинні говорити спікери, екскурсоводи, представники компаній. Хочу побажати вам наснаги для того, щоб ви і надалі цікавились всіма найкращими зразками агротехнологій. Ви, дійсно, небайдужі люди. Всі ми з вами ті, на чиїй праці сьогодні розвивається наша держава, наша Україна, – подчеркнул важность вклада аграриев в развитие государства генеральный директор группы компаний «ПАЕК» Владимир Луста.

Настоящей изюминкой программы этого дня стала презентация самоходного опрыскивателя компании «New Holland».

Помимо этого, каждый желающий мог провести тест-драйв представленных авто. Здесь для них посреди поля были созданы специальные внедорожные условия. А отдохнуть и поделиться своими успехами в сборе урожая аграрии продолжали за праздничным фуршетом.

1 Комментарий

 1. Ф-24 СХ

  Сентябрь 20, 2017 at 2:56 пп

  Коли проштовхували ідею розпаювання земель колективних та рад.господарств, то мотивували це тим, що наші лідери нації, депутати обдиранці народу непокояться за кожного селянина, і нарешті віддадуть землю як тому, ким вона обробляється та йому повинна належати Тобто дороблять ту роботу, яку не доробили більшовики чи комуняки, відповідно до Декрету В.І.Лєніна «О зємлє».
  От такі «послідовники», виходить, виявились у Лєніна та Сталіна.
  Ну роздали спочатку сертификати про право на земельні частки-паї.
  Потім ці землі (у вигляді правовстановлюючих документів — сертифікатів) потихенько почали скуповувати ті захисники обібранці народні самі або через своїх родичів, та друзів і просто підставних.
  Декому з простого селянства таки вдалось ускочити в новий селянський клас — у фермери.
  Однак, набалаканої перспективи, що в Україні виникнуть сотні тисяч селянських фермерських самостійних господарств, не відбулось.
  Зате як гриби після дощу появились на селянській темі різні: ТОВи, ПОПи, АТе, МеТе, БеТе, власники яких проживають у столиці, обласніх центрях, які за родом своєї діяльності і близько коло землі не присідали, хіба що щоб лише десь у сонішнику по нужді сходити.
  Але грошовиті, бо ХТО ще з радянщини накрався, награбувався, нахабрювався, ХТО у переламні (в сенсі переламу конкурентам — терпілам ребер, рук, ніг) 90-ки рекетом заробив.
  От вони й стали реальними власниками землі селянської під різними соусами.

  А що ж селяни, поки що формальні, але ще власники землі, де вони ті «масові фермери» ?

  А от де: старші вже на сьогодні повимерли, трохі молодші ще існують, ледь ноги пересуваючи, в наслідку різних хвороб, геть молоді жиють сьогодняшнім днем — не дочекаються, коли успадковувану від діда чи батька пайову земельку можна буде якомусь могутньому «щедрому» пану здати чи продати за кошти, на які можна буде «погудіти» з півроку, «пошикувати».

  От і вся земельна розпайовка на користь селянства.
  А що ж новітні пани оглігархи селянського окрасу ?
  Сидять у Києві, Миколаєві, Херсоні, Одесі та в інших облстолицях прибрали землю у свої руки та руками селян їхню ж землю собі накористь успішно обробляють, сплачуючи селянам не дуже щедру та не завжди щорічно орендну плату. Хто щорічно — натурою. Хто доларами на 30-49 років наперед, тобто таким замаскованим способом — фактично купуючи землю
  Найбільш наближені до столичних влад агрохолдінги поорганізовували та от тими новітніми фермерсько-посьміховиськними процесами управляють — на комерціній основі, звичайно.
  А що ж з цінами на сільгоспродукцію, якою кожного року обіцяють завалити Україну і весь світ?
  Ціни зростають вдвічі та втричі і більше разів, у порівнянні з застиглими доходами населення.
  А що населення ? За оптимістичним прогнозом колишнього Ґаранта, нині — бджоловеда, антикварщика — йде до позначки оптимально потрібного економічно обгрунтованого укропоголів’я у межах — не більш 20 млн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top