Новости 23 сентября 2017

Дромашко со Свидерко землю продают по цене дешевле линолеума для бизнесмена из РФ — Первомайский депутат

Депутат Первомайского городского совета от партии «Свобода» Михаил Медведчук, во время дискуссии в социальной сети «Фейсбук», высказал мнение, что городской голова Людмила Дромашко и ее заместитель Светлана Свидерко продают землю за ценой линолеума. Более того, Медведчук привел пример, как земельный участок в Первомайске был продан по 64 грн за квадратный метр предпринимателю из РФ Леониду Спиваку.

В переписке с секретарем Первомайского городского совета Сергеем Бондарчуком (партия «Оппозиционный блок»), Медведчук высказал возмущение, что странным образом Леониду Спиваку, который живет в Санкт-Петербурге, продают землю дешевле линолеума, а при обыске у Свидерко нашли билеты в Санкт-Петербург.

 — Дромашко со Свидерко землю продают по цене дешевле линолеума. Ты за то решение не голосовал? По 64 грн. за кв.м. земельный участок в г. Первомайске была выкуплена предпринимателем из Санкт-Петербурга — Спиваком Леонидом. Вот попадос. У Свидерко нашли билеты на сегодня и именно в Санкт-Петербург. Она вам за «командными» деньгами собиралась ??? … ай ну конечно … чисто на лечение …., — написал Медведчук.

Стоит отметить, что задержанную на взятке заммэра Первомайска Свидерко отпустили домой: за нее внесли залог. Самое интересное, что залог внес некий Алексей Токар.

 

9 Комментариев

 1. Пісня щоб причетні зрозуміли!

  Сентябрь 23, 2017 at 4:52 пп

 2. Хто Це

  Сентябрь 23, 2017 at 5:58 пп

  Також для всіх, хто вміє читати.
  Особливо для пана Михайла — депутата від «Гей,гу — Гей,га» якого не перший раз добряче заносить.

  Почитайте, почитайте.
  https://jpgazeta.ru/tsru-ssha-ofitsialno-bandera-byil-nemetskim-shpionom/?utm_source=directadvert.ru&utm_medium=cpc&utm_campaign=17.01.17&utm_content=ad-6768363&utm_term=directadvert_377155

 3. Вадим Чеботар

  Сентябрь 23, 2017 at 8:57 пп

  Медведчук хоче аж пищить до корита 🙂 але баба грЬІгорівна таких шісток не пускає ,робота міши -афериста №6 ,підмахувати на поворотах,….
  а шо там зі збором підпісів ? агов ? 12 шт зібрали ? :): ):) ,дромаха подякувала мішанє за те що прикрив в 100500 раз ?
  тепер у неї є відмазка ,депутати збирали і не змогли ,я навіть сесію зкликала 🙂
  ну не даремно ж грЬІгорівна поставила мЬІшу гАлавою по законнАсті….

 4. Знаток ОРД

  Сентябрь 23, 2017 at 9:10 пп

  Кстати характерный пасажик от Медведчука о стоимости линолеума, учитывая что сам Медведчук прилип к Вовку который торгует стройматериалами))

  • правда

   Сентябрь 25, 2017 at 9:02 дп

   Та не тільки торгує а ще апаратом його керує на сесіях міськради. Порядку ніде не має хоч би прибрали срачі в райадмінісраіїї в кабінетах бруду повно техніки нема а вони воюють. Беріть приклад з баби Люди — в неї все упаковано, коли захопите рейдерством владу то підете на все готове!! її тепер ніхто не здає, бо бачуть в ній свого лідера та господіря яка ділиться хабарями

 5. Б/в інженер завгосп

  Сентябрь 25, 2017 at 1:45 пп

  який там порядок у л.г., коли хтось ключі краде від службових кабінетів та в них якісь провокаторні агенти розстаdляють камери, мікрофони, а потім ще провокаторські хабарі підлеглим замам мера розсовують і на весь світ кричать що повязали на гарячому.

 6. Олег Конуп

  Сентябрь 28, 2017 at 9:24 дп

  Землю продали на околиці міста на 700 тис.грн (!). Міша, ти стільки лінолеуму за все своє життя не перекупуєш! ))
  Землю років з 10 виставляли на конкурси, аукціони, ніхто її не брав, не потрібна була нікому, доходу від неї не отримаєш . А Співак виграв конкурс на оренду в 2012 році і тепер її викупив. Інша справа, проконтролювати, щоб ці 700 тис. грн. пішла на добрі справи, а не зарили як завжди, в землю що в результаті ні доріг ні грошей..
  А якщо вже тут Міша побачив «зраду» то тоді питання, де він був коли сесія давала згоду на продаж цієї землі і дозвіл на виконання експертної оцінки? Дрімав, чи був тоді ще «не в темі» ?.
  І де був він коли продавали землю під кіосками за 7800 грн, коли з них 5000 грн з бюджету йшло, власне, на виконання самої оцінки? Місто отримало фактично 2800 грн чистими за ділянку, то це як — дорожче за лінолеум але дешевше ніж за шифер? Шось тоді я також не чув від Михайла вигуків «зрада».
  А коли мені довелося особисто підняти цю тему на сесії міської ради, то Михайло різко став спеціалістом по продажу землі та лінолеуму.

  ……
  — Я хотел бы, — с невыразимой сыновней любовью закончил Остап, — найти что-нибудь из мебели папаши, чтобы сохранить о нем память. Не знаете ли вы, кому передана мебель из папашиного дома?
  — Сложное дело, — ответил старик, подумав, — это только обеспеченному человеку под силу… А вы, простите, чем занимаетесь?
  — Свободная профессия. Собственная мясохладобойня на артельных началах в Самаре.
  Старик с сомнением посмотрел на зеленые доспехи молодого Воробьянинова, но возражать не стал.
  «Прыткий молодой человек», — подумал он. (с)

  Ильф и Петров «Двенадцать стульев»

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top