Блоги

​За НЕскасування депутатської недоторканності — ВСІ!

2.7K

​За НЕскасування депутатської недоторканності — ВСІ!

Сьогодні в Україні видатний день, який варто назвати Днем політичної ганьби. Українська «політична еліта» через два законопроекти з одного й того ж питання — скасування депутатської недоторканності — продемонстрував повну світоглядну єдність, а відтак і повну тотожність своєї суті.

Явже не раз казав, що нема жодної різниці, як називаються найбільш «розкручені» українські політичні партії, що всі вони насправді є однаковими і працюють лиш самі на себе й на своїх господарів-олігархів, а народу тільки голови морочать і вже понад двадцять років грабують його. І всі суспільно-актуальні питання використовують виключно для піар-шахрайства. Красномовним підтвердженням цього стала повна єдність «коаліційних» і «опозиційних» партій з питання «скасування депутатської недоторканності», продемонстрована через відповідні законопроекти — 6773 та 7203.

Страшно опозиційні «Батьківщина», «Радикальна партія», «Самопоміч» і «Свобода» абсолютно так само, як і «правляча коаліція» БПП й «Народний фронт» навіть і не думають скасовувати саму головну «недоторканність» народних депутатів — їх права на повну безкарність за створення жахливо антинародного законодавства!

Всі вони у своїх законопроектах дбайливо зберігають частину другу ст.80 Конституції України, яка гласить: » Народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування…»

Мовляв, за те, що грабуємо і знищуємо народ, будемо нести політичну відповідальність.

Так і хочеться сказати словами одного мого друга-поета: «Ти ж дивись, які с**и!».

Я покажу, якою має бути ст.80 Конституції України, — готовлю мій законопроект.

Автор: Аркадій Корнацький , Народний депутат України

Першоджерело: Левый берег

3 Комментариев

 1. Елена

  Октябрь 18, 2017 at 3:33 пп

  Полностью солидарна с автором статьи!

 2. Правда

  Октябрь 18, 2017 at 3:51 пп

  Ты п….н продажный,тебя Корнацкую сволочь первого посадят за твои преступные рейдерский дела,народ устал от твоего балаболства и вранья. Куда бежать будешь Аркашка,захвати жидка елочку Шкитина,вы оба замазаны крысенята плохие. Миллионы вас уже не спасут от народного гнева.

 3. Тиба

  Октябрь 20, 2017 at 11:15 дп

  А Корнацький тут взагалі не індикатор думки громади чи суспільства щодо правильності чогось чи неправильності.
  Щоб він не казав, не проголошував, а у нього в першу чергу в приорітеті власні приватні, грошові, майнові, підкріплені статусними політичними огорожами, ІНТЕРЕСИ.
  Щодо депутатської недоторканності, то це бала…бала.. баламутьня триває рівно стільки, скільки тих народних обібранців ми проводимо нето виборами не то фарсо-виборами у той орган, який начебто концентрує у собі силу народа ЯК ЄДИНОГО ДЖЕРЕЛА ВЛАДИ в Україні.
  Який народ — такі й депутати.
  Чи багато на вибори йде народу у нас ? Ні. Від сили 50-60%.

  За яким порядком висовується та потім після виборів гуртується депутатський корпус ?
  В першу чергу за партійними списками. Хто створює ті партії ? — Далеко не завжди чесні, чистосовісні, порядні, державницьки — налаштовані члени суспільства, а в більшості випадків просто звичайні різнокаліберні та різнопланові і всі яка оден меркантильні просто члени.
  А до себе в партії в партійки добирають таких же.
  І от за такими списками за прохідним % заскакують в ВР.
  Ну а там вже і проявляється хто є хто, і кому скільки вдасться урвати.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска