Новости 23 октября 2017

Нардеп Корнацький звернувся до Дромашко щодо факту використання дітей у “політичних ігрищах”

Депутати Первомайської міськради використали дітей з багатодітної сім’ї у власних «шкурних» інтересах, чим завдали їм непоправної шкоди. Причетні до цього злочину мають бути покарані — з таким проханням до Первомайського міського голови звернувся народний депутат  України Аркадій Корнацький:

Шановна Людмило Григорівно!

Із засобів масової інформації, зокрема з публікації від 28.09.17 р. на офіційному Інтернет-сайті Первомайської міськради «Засідання чергової 50-ої ювілейної сесії міської ради сьомого скликання» мені стало відомо, що в означеному засіданні міськради взяла участь родина Гульків (дитячий будинок сімейного типу), у тому числі вісім неповнолітніх дітей-вихованців.

Ці діти, з грубим порушенням законодавства, що захищає права неповнолітніх, були задіяні начебто для «вибивання» з міського бюджету коштів у сумі 50 тис. грн. для ремонту даху житлового будинку їх сім’ї, насправді ж у зовсім іншій якості — як інструмент брудних корупційно-політичних ігрищ депутатів Первомайської міськради.

Ті, хто «використали» дітей у власних ганебних шкурних інтересах, вплутавши їх у глибоко аморальні «розбірки» між різними групами злодіїв і хабарників у міськраді, не просто грубо порушили чинне законодавство, вони спричинили здоров’ю дітей великої морально-психологічної шкоди, завдавши їм важких психологічних травм. Інакше як ублюдками цих «політиків» не назвеш.

На жаль, до цього злочину прямо причетні і батьки-вихователі Гульки, які допустили «використання» дітей у цій афері. Є питання і до їх сумлінності у виконанні інших батьківських обов’язків, зокрема передбачених законодавством щодо заощадження дитячих коштів у розмірі 10% (350 грн. на місяць, шляхом депонування на банківський рахунок дитини) від щомісячного державного забезпечення дитини для передачі цих коштів дітям по досягненню ними 18 років.

Ці кошти необхідні дітям як стартовий капітал для влаштування в самостійному дорослому житті.

Крім того, за повідомленнями мешканців Первомайська, батьки-вихователі Гульки начебто відмовилися опікуватися житлом своїх вихованців, що знаходиться у м. Миколаєві та смт. Коблево, чим поставили на майбутнє у скрутне життєве становище В. Устенко, В. Левкіна та М. Левкіну, які після закінчення перебування у дитячому будинку Гульків не матимуть змоги на повернення у власне житло та отримання заощаджень, передбачених чинним законодавством.

Також є інформація про невикористання зазначеними батьками коштів пенсії  по інвалідності їхньої підопічної, Костенко Вікторії, на її лікування, чим було завдано шкоди здоров’ю даної дитини.

У зв’язку з вищенаведеними кричущими фактами порушення прав дітей, їх злочинним «використанням» у брудних корупційних та політичних інтересах і спричиненням їм великої шкоди, керуючись статтями 16, 17 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу спільно із управлінням у справах дітей Первомайської міської ради розглянути зазначене звернення і в межах компетенції, за наявності підстав, вжити заходів відповідного реагування, зокрема:

— провести службове розслідування і достовірно встановити, хто із депутатів міськради організував і здійснив участь дітей у засіданні міськради, для чого за необхідності створити відповідну комісію;

— направити матеріали службового розслідування із відповідним Повідомленням до правоохоронних органів для реєстрації і розслідування кримінального провадження;

— провести перевірку можливих фактів порушення обов’язків батьками-вихователями Гулько і у разі підтвердження фактів вжити усіх передбачених законодавством заходів із захисту прав дітей.

 Про результати розгляду цього Звернення, зокрема щодо призвіщ  депутатів міської ради, які грубо порушили права дітей,та справжніх цілей їх «акції» із запрошення дітей до участі в засіданні міськради, прошу поінформувати мене у визначений законом термін.

 З повагою,

Народний депутат України А. О. Корнацький

Самое комментируемое

To Top