Главные новости 03 декабря 2017

Річний фонд оплати праці посадовцям міськвиконкому було «з’їдено» за 10 місяців — депутат міськради

Депутат Первомайської міської ради Василь Гніденко на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук написав, що підтвердились системні порушеняння фінансової дисципліни з боку міського голови Людмили Дромашко. Як стверджує Гніденко, річний фонд оплати праці посадовцям міськвиконкому було «з’їдено» за 10 місяців.

На його думку тепер треба «зняти» 1,5 млн грн з інших бюджетних установ — лікарень, шкіл, дитячих садочків, закладів культури, ЖКГ та профінансувати заробітну плату працівників міськвиконкому. Крім того, він вважає, що за таке порушення Дромашко має підти у відставку.

Далі пряма мова депутата:

Не сумнівався, що підтвердиться! І таки підтвердились системні порушеняння фінансової дисципліни з боку міського голови Дромашко Л.Г.. Саме такий, попередній,висновок зробила контрольна депутатська комісія призначена на сесії міськради 30.11.2017 року. Саме сьогодні, в суботу, протягом чотирьох годин працювала комісія, яка складається з депутаів різних фракцій міської ради. Комісія підтвердила, що в січні 2017 року міський голова видала розпорядження, якими встановлено премії та надбавки за високі досягнення у праці посадовцям міськвиконкому. При цьому відсотки виявились настільки завищеними, що річний фонд оплати праці було «з’їдено» за 10 місяців 2017року. А що ж робити далі? Або ж залишатися без зарплати протягом двох місяців, або ж просити депутатів міськради «зняти» 1,5 млн грн з інших бюджетних установ — лікарень, шкіл, дитячих садочків, закладів культури, ЖКГ та профінансувати заробітну плату працівників міськвиконкому! В даному випадку порушення вчинені пані Дромашко, в кращому разі, «тягнуть» на дострокове припинення повноважень міського голови. Інші члени «команди», які займались розкраданням бюджетних коштів, також, мають бути покарані.

1 Комментарий

 1. Тарантас Петро ЙРПСТИ

  Декабрь 3, 2017 at 5:42 пп

  Василе, а скільки вже людських грошей міські керівники та специ водоканальці проїли через проштовхувані ними та затверджувані тарифи на водопослуги, та комунальні послуги з утримання та обслуговування житлових будинків. Скільки продристували людських грошей з бюджету на ремонти житла та вулиць, провулків, тротуарів.
  І є ж, напевно, той відогодувуваний бюджетними та дотаційними коштами міськради «кабанчик» чи кілька «кабанчиків», як справно ті кошти проковтують, з відкатними презентами для чиновників.
  Щось на «Первомайську — інфі» не дуже такі інфи проскакують, бо мабуть комусь, хто цю «Первомайську — інфу» контролює, теж щось від різних «кабанчиків» перепадає, а може самі «кабанчики» і є тими контролерами різних інфів місцевих.
  А те що міські чиновники проїли річну зарплату за 10 месяців — це й не дивно.
  Ціни зростають, на все — особливо на те, що треба споживати будь-якій людині.
  І, до речі, низовим державним чиновникам зарплату висока укровлада не поспішає підвищувати, начебто в покарання за неспроможність чи нездатність належно керувати периферіями.
  А от мінімалку, пенсії пересічним підвищили, бо треба людей таким чином начебто й приголубити на противагу локальним бунтам та назустріч не таким вже далеким виборам високих влад.
  Але ж якби не нові ціни та тарифи на паливні, енергетичні матеріали, комуналки та харчі у крамницях і на базарах, то, начебто, дійсно народу нарешті почала панська влада виконувати майдаунні обіцянки — про «пакращення», «покращення» рівня життя, суттєвого підняття рівня наповнення «споживчого кошику».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top