Новости 04 декабря 2017

Найдорожча вода в Україні тече вулицями Первомайська [ВІДЕО]

Сайт «Правий Первомайськ» опублікував відео на якому видно як тече вода вулицями Первомайська.

По всьому Первоайську можна спостерігати халатність та непрофесійність директора первомайського міськводоканалу у вигляді «вуличних рік» із питної води, що тижнями а то і місяцями течуть, скидів фекалій напряму у річку Південний Буг, за який так відчайдушно боряться екологи та громадські активісти. Про постійну заборгованість за електроенергію, через яку Первомайці  часто сидять без води, вже можна не говорити. Чи може то спланований злочин первомайської ОЗУ на чолі із мером ? Чи може, просто – геноцид?

Складно відповісти. Судіть самі…

 

3 Комментариев

 1. Один з "інвесторів" ВдКн

  Декабрь 5, 2017 at 7:42 пп

  До тих пір, поки відносно Водоканалу не буде зроблено суцільне, повне, незалежне з участі громадськості аудит-дослідження усього його стану справ, тобто у якому стані силові установки, енерго, водоканалізаційні мережі, наявність належного обліку забору води з річок на потреби міста, обліку скільки тієї «питно-екскриментальної» води дійшло до споживачів, стану та якості обладнання на якому ту майже каналізаціну річкову воду перетвоюють у начебто «питну»; поки не буде перевірено: у кого, за які гроші та якої якості закуповуються різні необхідні для водоканалізаційної діяльності (труби, карбіти, електроди, паливно-мастильні матеріалі, хім.реактиви та ініш коагулянтні матеріали); кому за які підрядні роботи і за ячкі обсяги здійснюються оплати, поки не буде перевірено фінансові справи — рух грошей (надходження-витрати), ТОЛКУ з цього Комуанального підприємства, яке до речі належить громаді міста, а не певним чиновникам від влади чи ними ж призначеним Керівникам, НЕ БУДЕ.
  Водоканал, як і інші комунальні об’єкти (житловий фонд, заклади культури, тощо) протягом десятиріч, при абсолютно байдужому чи й якомось корисливому спостеріганні влади усіх попередніх часів (і сьогодняшньої сучасної також) довели комунінфр-ру до стану «гицькової сучки».
  І неодноразові репортажі громадських небайдужих людей, у тому, чи не в першу чергу працівників ПрСу, як і цей вищезображений репортаж, тому таки є підтвердженням.
  А звідтіль і тарифи захмарні (бо у Києві, наприклад, всього лише 12-15 грн.). Як за фактом, то дійсно на зруйнованому Водоканалі (не з вини СПОЖИВАЧІВ, до речі), звичайно ж оптимально за затратами, ні води людям не подаси, ні стоків екологічно дотримано не приймеш.
  От і платять люди за ті зворотні річки умовно питної води, як за ДоСТІвську, та платять за самотьоки прямо у річки каналізаційних здобутків Водоканалу.

  Звичайно ж, якщо 2/3 води, закачаної електромоторами та насосами для споживачів міста, збігає назад у землю чи в річку, то палатити доводиться людям.Бо затрати на забір та приготування води понесені, (чи й намальовані).
  Он коли минулий раз, у квітні здається, наш пан перший заступник Мера поїхав представляти нові тарифи — щось біля 34 грн. за 1 куб. на Київський комітет, то там вже були готові затвердити, але згадали про необхідність надання інвестиційних планів і нашому замМера та ще шістьом таким же з інших міст. Але у них у наявності тих планів і не виявилось, тому ті тарифи їм та нашому міському Водоканалу заморозили на 20 днів — доки не подадуть ті плани.
  Подали ті плани наш представник чи ні, точно не відомо, але відомо нам одне — єдиний примусовий інвестор у нас протягом вже десятків років — це споживач, якого безсоромно тарифами грабують за допомоги влади.
  Але високій Київській владі з нашого боку не хочеться визавати пограбування населення, а Київським Регуляторам не хочеться брати у цьому участь.
  І от, що цікаво, той Київський комітет чогось взагалі скинув право на затвердження тарифів на… місцеву владу, — зі своєї хворобливої на хвору місцеву голову.

  Це типу того принципу — «Ви ж цю свою мєстну владу обирали, от вона нехай оББИРАЄ вас».

  Але як казав на першозоряній порі наш один головний Гарант: «Що маємо — те маємо».

  От так і прийшли до класичного: «Хто винуватий і що дєлать». Майже за Чернишевським.

 2. Валерия

  Декабрь 6, 2017 at 6:29 пп

  Кошмар!!!! На ул.Шелковичной 59 тоже все реки текут!!! А еще ул.Автодоровская 71!!Когда примут меры!?ведь вода для населения такая дорогая!!а бежит по улицам бессплатно.Кто за нее заплатит?

  • ДРСУ 13

   Декабрь 7, 2017 at 8:15 дп

   Щодо Автодорівської 71, то там скоріш за все це джерела б’ють, що відкрились після «розчистки» русла Синюхи-річки.
   Так добряче «почистили» (бюджетні кошти), що річка не встигає всі підземні джерельні притоки води прийняти, от тому пруть на поверхню води через ями у дорожньому полотні вулиці.
   Як вдарить мороз, то ті річки у місті перетворяться на альпійські гірські льодовики.
   Без льодорубів не пройдеш, не проїдеш.

 3. Така Єропа наша

  Декабрь 9, 2017 at 5:29 пп

  Це У Києві де зарплата в рази три і пенсії вищі на наші периферійні: «С 29 ноября установлены новые тарифы на услуги по централизованному снабжению холодной воды и централизованному водоотведению. Об этом сообщает пресс-служба «Киевводоканала».

  Как отмечается, соответствующее постановление приняла Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг от 02.11.2017 № 1344 «О внесении изменений в постановление Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, от 26 ноября 2015 № 2868» для ЗАО «АК «Киевводоканал».

  Согласно сообщению, новый тариф не включает расходы на поверку квартирных приборов учета, то есть он снижен.

  Таким образом, отныне услуга централизованного водоснабжения и водоотведения стоит 12,91 грн за 1 куб. м (без НДС), или 15,492 грн за 1 куб. м (с НДС).

  В частности:

  тариф на централизованное водоснабжение составляет 6,9 грн за 1 куб м. (без НДС), или 8,28 грн за 1 куб м. (с НДС);
  тариф на централизованное водоотведение составляет 6,01 грн за 1 куб. м (без НДС), или 7,212 грн за 1 куб м. (с НДС).
  Напомним, в середине мая холодная вода для жителей Киева подорожала на 14,7%. В начале сентября «Киевводоканал» предложил снова поднять тарифы на воду.

  Как сообщал «Большой Киев», НКРЭКУ снизила тарифы на горячую воду и отопление.
  Подробнее: http://bigkiev.com.ua/content/kievvodokanal-opublikoval-novye-tarify-na-vodosnabzhenie-i-vodootvedenie»

  А у нас: 28 грн.14 коп. і то не зрозуміло з НДСом чи без нього. Якщо без нього,то з ним це вже 34-35 грн. за 1 куб.м. води з каналізацією.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top