Новости

Аркадій Корнацький знову затіяв будівництво без документів і дозволів, на цей раз – в селі Грушевка

621

Бізнесмен-аграрій Аркадій Корнацький споруджує в селі Грушевка Первомайського району будівлю площею більш як 250 кв.метрів без документів, що надають право виконувати такі роботи, а також без затвердженої проектної документації.

Про це редакції «Первомайськ-ІНФО» повідомило джерело в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській області.

Джерело повідомило, що після перевірки, проведеної інспекцією в селі Грушевка, нею був складений протокол та ініційовано питання про накладення штрафу на забудовника – фізичну особу-підприємця, в сумі більше 41 тисяч гривень.

Також інспекцією був складений протокол про адміністративне порушення щодо забудовника будівництва – Лілії Корнацької, дружини первомайського бізнесмена-аграрія А.Корнацького, та ініційоване питання про накладення на неї штрафу в сумі 8500 гривень.

«Л.Корнацька своїми діями порушила ч.1 ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст.ст. 7,9 Закону України «Про архітектурну діяльність», — зазначив працівник інспекції. Окрім протоколів про адмінпорушення, наголосив він, інспекцією внесено припис про негайне зупинення виконання будівельних робіт.

Пізніше, розглянувши справу про адмінпорушення, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївської області винесла постанову про стягнення з Лілії Корнацької восьми з половиною тисяч гривень штрафу.

Джерело підкреслило, що це не поодинокий факт зведення членами родини А.Корнацького будівель без відповідних дозволів. «Не зрозуміло, яким чином Аркадій Корнацький хоче працювати як законодавець в разі перемоги на виборах до Верховної Ради, якщо сам він порушує закони на кожному кроці», — обурюється держслужбовець.

Так, раніше, 16 вересня поточного року Первомайський міськрайонний суд виніс рішення, яким зобов`язав Корнацьку Клавдію Павлівну (мати А. Корнацького) знести самовільно збудоване зерносховище в селі Чаусово-2.

2 жовтня п.р. Первомайським міськрайонним судом винесено рішення, яким К. Корнацьку зобов`язано знести інше зерносховище в тому самому селі, а також станцію технічного обслуговування і будівлю, в якій розміщено офіс ТОВ «Агрофірма Корнацького». Всі споруди теж були зведені самовільно, без відповідних документів.

Також, за непідтвердженими офіційно даними, А.Корнацький під прикриттям відновлення начебто спортивного комплексу для дітей відбудовує в місті Первомайську розважальний заклад (ресторан), на земельній ділянці, яка належить до комунальної власності, та також без дозвільної документації.

Автор:  Іван Піддубняк

 

Статьи по теме:

Корнацкий оградил от людей сеткой-рабицей речку в селе Чаусово-2

Меньше сотни людей пришло на митинг Корнацкого

Оппозиционер Аркадий Корнацкий, будучи гражданином России, осуществляет там предпринимательскую деятельность

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска