Новости 12 января 2018

Первомайський водоканал оновив список боржників

Зазвичай, новий рік прийнято розпочинати без боргів, в тому числі і за комунальні послуги. Але, на жаль, не всі споживачі дотримуються добрих традицій, та сумлінно продовжують накопичувати заборгованість.

З такою заявою виступило керівництво водоканалу на веб-сайті підприємства.

«Інформуємо, що заборгованість населення міста за послуги водопостачання та водовідведення на 01.01.2018 року склала майже 4,2 млн грн. У зв’язку з цим, підприємство надає реєстр із 283 неплатників, які заборгували за послуги водопостачання та водовідведення близько 1,5 млн грн.

КП «Первомайський міський водоканал» вимушене іти на такі кроки, оскільки борги деяких абонентів постійно зростають, накопичуються протягом не одного року. А саме сплата за послуги є основним джерелом фінансування діяльності підприємства. На жаль, споживачі не розуміють, що такий стан речей напряму впливає на можливість Водоканалу діяти вчасно у позаштатних ситуаціях. Від кожної гривні залежить як вчасно ремонтні бригади зможуть виїхати на ліквідацію пориву трубопроводу, витоку каналізації, наскільки масштабним може бути оновлення застарілих інженерних мереж та чи вчасно отримають заробітну плату слюсарі, оператори, машиністи та усі робітники водоканалу», – йдеться у повідомленні.

Зі списками адрес боржників можна ознайомитися тут.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top