Новости 12 января 2018

Первомайський водоканал оновив список боржників

Зазвичай, новий рік прийнято розпочинати без боргів, в тому числі і за комунальні послуги. Але, на жаль, не всі споживачі дотримуються добрих традицій, та сумлінно продовжують накопичувати заборгованість.

З такою заявою виступило керівництво водоканалу на веб-сайті підприємства.

«Інформуємо, що заборгованість населення міста за послуги водопостачання та водовідведення на 01.01.2018 року склала майже 4,2 млн грн. У зв’язку з цим, підприємство надає реєстр із 283 неплатників, які заборгували за послуги водопостачання та водовідведення близько 1,5 млн грн.

КП «Первомайський міський водоканал» вимушене іти на такі кроки, оскільки борги деяких абонентів постійно зростають, накопичуються протягом не одного року. А саме сплата за послуги є основним джерелом фінансування діяльності підприємства. На жаль, споживачі не розуміють, що такий стан речей напряму впливає на можливість Водоканалу діяти вчасно у позаштатних ситуаціях. Від кожної гривні залежить як вчасно ремонтні бригади зможуть виїхати на ліквідацію пориву трубопроводу, витоку каналізації, наскільки масштабним може бути оновлення застарілих інженерних мереж та чи вчасно отримають заробітну плату слюсарі, оператори, машиністи та усі робітники водоканалу», – йдеться у повідомленні.

Зі списками адрес боржників можна ознайомитися тут.

1 Комментарий

 1. Андр. Ів.

  Январь 13, 2018 at 9:12 дп

  Якщо вже такий наш ВК з його генеральним наглядачем-наставником — Міськрадою (виконкомом), такі правдиво щедрі на інформацію, що аж поділились списками боржників (повулично, побудинково та поквартирно), які заборгували а майже 1.4 млн.грн., то, промовивши, «А» нехай так і далі про- «Б» — екають» чому у інших місцевостях та містах України тарифи на ці послуги (водо-канальні) лише з 01.12.2017 р. були збільшені аж !!!???? до 12-14 грн. за 1 м.куб. водоканалізації, а у нас вже чи ще — з 2014 року !!!! — було 17,67 за 1 той же куб.м..
  А з жовтня 2017 р. у нас 28, 14 грн. !!!!! за той же куб. умовно — придатної на харчопобутові потреби води та ще й невідомо чи то з ПДВ та вартість послуг чи до неї ще й ПДВ 20% треба чи будуть накидати.
  Та нехай розкажуть народу як на засіданні НКРЕКП влітку 2017 р. «зарубали» спробу наших ВКанальївців у особі 1 -го заст.мера «Мамалиги» проштовхнути тариф щось під 34 грн. за куб.м.
  Але НКРЕКП зажадало від нашого посланця інвестиційного плану щодо подальшого виправлення занепадного стану ВК та перспектив виправлення і розвитку.
  І от за того, що такого плану не виявилось у нашого ВК-посла, то надали 20 днів на представлення того плану, а потім взагалі відфутболили вирішення питання щодо цих тарифів до рівня Міськради, а вона — до міськвиконкому.
  Мов таке «соломонове!!!???» вирішення проблеми: «Ви там на місці, шановні Споживачі, з Вашими ж обранцями мєстними, щодо розмірів тарифів, самі й розберайтесь».
  Вобщім, в черговий раз наш ВК з нас Споживачів зробив інвесторів, коштами яких і затинають свої діромахи від: безгосподарності,некомпетентності, буйдужої традиційної лінькуватості, далеко не виключено — розкрадань, тощо.
  Про це, звичайно, йому — ВК, та місцевому органу самопокерування, доповідати такому (беспосередньо підпорядкованому Ґаранту) органу як НКРЕКП не хочеться, а останньому не хочеться тягти на себе вирішення проблем судових процесів невдоволених Споживачів з оспорювання незаконно затверджуваних НКРЕКП завідомо завищених, для спасіння угроблених ВКаналів, тарифів.
  От якщо спитати аудиторсько-незалежно ВК та його самоврядувального Наглядача чого це Підприємтсво у такому занедоленому стані та поставити ряд конкретних питань, думаєте нададуть правдиві повні вичерпні відповіді ?
  Ні.
  От просте хоча б питання: Що було зроблено і ким з вибракованими та вилученими сталевими, чавунними трубопроводами водопровідно — каналізаційних мереж у нашому місті та передмісті ?
  Думаєте щось взнаєте ? Знову ж ні.
  Скільки води, навіть вже приготовленої на умовно-питні потреби ддля Споживачів) знову різними річками та річечками втікає до річки П.Буг, почуєете ? Ні.
  Чому зарплата працівникам керівникам ВК (за такого керівництва та такої «організації» і стану роботи підприємства) зростала врівень майже Міністерських зарплат київських, почуєте ? Ні.
  Та й багато де-чого, не можливого «до почути», стоїть за от тим «Ні».
  І, до речі, не тільки в окремо узятому нашому ГолтоОльБогу, а й і у інших територіальних «талантів» ВК.
  Конєшно можна все життя так за рахунок пограбування «Споживачів — інвесторів» виїжджати, і не тільки у сфері ВК послуг, а й у інших комунальних та енергетичних послугах, але треба ж і міроу і Совість мати нашій, бажаючій бути панською, владі та таким горе-Виробникам тих послуг.

  А борги конєшно, якщо вони, дійсні та не здирницькі, сплачувати дійсно потрібно.
  Реструктурузувати, може.
  Оформити хоча б і заднім числом, субсідію потрібно, бо не всі за тією субсидією у попередні часи звертались.
  Було таке, що поки оформиш з усіма довідками, уточненнями то й відмовишся пороги оббивати

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top