Новости 01 февраля 2018

В Первомайском районе участились случаи мошеннических действий при заключении договоров на аренду земли

31 января на территории района были распространены объявления о том, что некое предприятие «Агро-Нова» заключает договора аренды земли на территории Первомайского района.

Представители сельскохозяйственного предприятия «Агро-Нова» в свою очередь заявили, что в данный момент они работают только на территории села Синюхин Брод Первомайского района и не размещали подобных объявлений.

Уважаемые жители района, собственники земельных паев обращаем ваше внимание на то, что данные объявления и указанное на них контактное лицо, а именно Шевчук Сергей Олегович никакого отношения к предприятию «Агро-Нова», не имеют.

Предприятие «Агро-Нова» ведет эффективную работу на территории Синюхино-Бродского сельского совета, поддерживает социальную сферу, имеет безупречный авторитет среди населения.

Будьте внимательны при заключении договоров на аренду земли, при встрече с указанным гражданином просим обратится в правоохранительные органы. В случае, если вы уже заключили договор с указанным лицом просим проинформировать администрацию предприятия «Агро-Нова» (05161) — 641 — 11 и правоохранительные органы.

3 Комментариев

 1. Вареник

  Февраль 1, 2018 at 7:37 пп

  Землю селянам роздали (розпаювали) і майно також в основному для більшості селян для того, щоб вони ті, свої права власників цих матеріальних речей, не могли повноцінно здійснити.
  За усіма прожектами «видатних», ще радянських, і після радянських, спеців — реформаторів так і було задумано з самого ще допочатку тих реформ.

  Майно селянське виявилось для них, селян, власністю переважно у вигляді напівзруйнованих тваринницьких фрем та інших якихось виробничих занедбаних споруд, добитої до ручки сільгосптехніки.
  Кому й досталось майно більш придатне до використання, то це керівному складу колективних селянських господарств чи радгоспів.
  Якщо пересічному селянину й досталась якась справна техніка, то вона як і земля, була прибрана до рук тими сільськими начальниками та прибулими зі столиць новітніми латифундаторами.
  От так розрекламована реформація села з » метою, щоб кожен селянин став фермером», як бачите, не відбулась і не тільки в окремо взятому Первомайському ( скоро «Богопільському») районі, а взагалі по всій Україні.
  Тобто таким чином селянина пересічного в селі, та робітника промислово-виробничного в порядку приватизації фабрик, заводів, — у місті, м’яко кажучи нап’ялили на цугундер.
  І не допомогла та й допоможе тим селянам та робітникам ні офіційна державна правова (точніш кривдова) система, ні «Національна Дружина», і ніякі інші, їй подібні, колективи нехудожньої самодільяності, бо за добрячі бабли останні вже служили, і не відмовляться й далі прислужувати саме тим панам, які вже добряче відгодувались грабіжницькими реформами.

 2. Вова Цихоня

  Февраль 12, 2018 at 8:58 пп

  Патамушта оті хАзяї наші , тіпа Карнацького та Масякіна шукають АТОшників і за копійки скуповують у них землі по схемі, по якій- в сбу знають.

  • Варениця

   Февраль 14, 2018 at 11:23 дп

   Шось ти Ци Воха не всіх тіпаків назвав.
   А гАдицького, а інших хаймезиків землі народної, куди приховав ?
   У тому числі й зальотних з країв губернських та столичних.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top