Новости

Ваш Барський і на завхоза не здатен, — голова фракції БПП в Первомайській міськраді Дирдін

2.1K

Під час дискусії в соціальній мережі Фейсбук між колишнім міським головою Василем Гніденко та головою фракції БПП в Первомайській міськраді Євгеном Дирдіним, останноій дозволив собі доволі відверто висловитись у бік депутата від БЮТ Василя Барського, котрий двійчи на мерських виборах займав друге місце.

 — Крім того В.А. хотів би підняти результат Вашого поіменого голусування по землі, яку продали пану ( или господину) Спиваку за 67 грн. за метр кв. в районі Богополя, там де Ви жиєте. І це принципова Ваша поциція. І моя позиція щодо дострокового припинення повноважень міського голови така — нєхрен мінять шило на мило. Ваш Барський не те що міський голова, він і на завхоза не здатен. Якщо на кону буде достойна кандитатура, тоді Ви узнаєте моє відношення. А зараз хотів би припинити цю мишину возню навкруги цього питання. Дав би Бог сили нашому мишиняти з*їсти кото Леопольда, — написав Дирдін.

3 Комментариев

 1. Светик

  Февраль 26, 2018 at 11:57 дп

  Я не прихильниця Дирдіна,але про Барського він точно сказав.Мером повинна бути чесна і грамотна людина…..

 2. Василь

  Февраль 26, 2018 at 5:59 пп

  Громада один раз уже оцінювала, Василь Афінагенович, припинив свої повноваження на посту міського голови достроково, зрозумілішою мовою вигнали, а зачасів Януковича був начальником відділу в РДА …..

 3. Анатолій Мих.

  Февраль 28, 2018 at 8:56 дп

  Ну що ви всі так так нервуєте: щодо чесності, грамотності діючих чи претендуючих на якісь владно-розпорядчі посади у місті.
  За нинішньої стану порядків, і не тільки у окремо взятому місті (поки що….) Первомайську, ситуація набагато простіш вирішувана та й вирішена — основна «грамота» будь-якого чиновника покладається у тому, щоб урозуміти і швиденько пристосуватись до методи звичайної курки: «Греби під себе».
  Гребсти під себе в широкому сенсі слова: тобто і все що є матеріальне, і кадрове. А кадрове чого ? Бо ж вірно підібрані, чи підпорядковані, нахилені у певні пози кадри, теж гребти допоможуть і собі трохи.
  На тому й влада тримається.
  А чи потрібна реальна Грамота ? На то легко віднайти відповідь з огляду на наявні грамотності у вищих чинів влад наших різних.
  Ну хоча б взяти недавньо минулого Мінсільгоспу — такого собі унікума Чвайки, що на мотоциклі лише вправно байкурував. Взяти також сьогодняшніх міністрів, наприклад — з пОХОРОНИ ЗДОРОВЛЯ українського (з коледжною, хоча б таки, освітою) та інших профільних (взагалі безосвітніх за фахом).
  І нічого, справляють нужди про народні очікування.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска