Главные новости 20 марта 2018

Националисты залили порог Николаевской ОГА «кровью» [ВИДЕО]

Сегодня, 20 марта, во время митинга за отставку губернатора Алексея Савченко активисты «Национального корпуса» залили порог Николаевской облгосадминистрации красной краской. Об этом сообщает корреспондент интернет-издания Мой город.

По словам руководителя николаевской организации «Национальный корпус» Дениса Янтаря, эта краска символизирует кровь погибшего Народного Героя Владислава Волошина.

Стоит отметить, что правоохранительные органы пытались воспрепятствовать такой акции протеста, призывая не портить имущество громады Николаева.

«Эта ситуация взорвала весь город. Если нужно будет с ним пообщаться (с Алексеем Савченко, — ред.) я конечно с ним пообщаюсь, выясню позицию. Я не хочу сейчас делать какие-либо выводы, потому что не знаю всех составляющих. Много сторон конфликта. Но опять же, половина вины лежит на облгосадминистрации, на нем, как главе. Кто там дальше еще влиял – это тоже соучастники преступления. До всего разбирательства, если по закону мы все делаем, то по закону нужно, чтобы люди были отстранены», — сказал Янтарь.

Напомним, что и. о. директора Николаевского аэропорта Владислав Волошин,не оставил предсмертной записки и не сообщил медикам причины своего поступка, но есть переписка с телефона, где заявлял о намерении совершить самоубийство.

Также читайте: вечером в субботу резко замкнулся в себе…, — киевский журналист о смерти Волошина.

4 Комментариев

 1. Йапона Мама

  Март 20, 2018 at 5:16 пп

  У цих місцевих і зальотних нациків точно калгани кришою поїхали.
  Вже своїм мочилово що в Києві, що на периферії влаштовують.

  Савченко їм таку «Три +++» рекламу зафундячив — запропонувавши на адмінбудівлях поряд з державним БлЖвт прапором повісити ще й їх героїчний «Чорняво — червоний», а вони йому таку криваву «свиню» під поріг поклали.
  Невропсиходиспансер відпочиває: видать на канікули всіх відпустили — і пацієнтів і лікарів чи на карантин.
  А щодо причин самострілу того хлопчини-майора літуна, то ще велике питання чи то дійсно був самостріл, а не постріл впритул якогось ліквідатора-кілера, який виконав чиюсь кримінально-комерційну замову.
  А родину прилякали, щоб мовчали.

  Для розслідування потрібно запросити детективів з МОСАД. Ті хлопці швидко розберуться звідки «ноги — кулі» виросли.

  Якщо ж таки сам хлопець так розпорядився своєю, поки що достеменно невідомою ситуацією, то прикро й те, що в ВКСилах країни такі, з нестійкою нервосистемою, військові на таких серйозних бойових машинах управляються.
  Це вже щось пострашніш виходить ніж «дві гранати та «калашник» в сумці у (до речі також «літунші») — Надії — для Верхівної Ради.

  • Светик

   Март 22, 2018 at 8:03 пп

   Класс!

   • ВК-72

    Март 27, 2018 at 6:07 дп

    Та клас, то клас. Але щось «Первомайськ-інфо новини» на цій останній новині і застигли.
    Видать на чиюсь цензуру напоролись.
    Та є ще одна новина — на підтвердження такого припущення.
    Он в Інтернеті вже вчора було повідомлення якогось великого чина із МВД чи Нацполіції,що справу закрито щодо причетності осіб чиновницьких до тиску на В.Волошина та доведення його до самовбивства.
    Бо ці чиновники «були допитані і самі цю підозру спростували чи відхилили…!!!!!!?????
    Оце такі «перли» кримінальних процедурин чи процедурствів.
    І актів з надоприписуваними чи доприписуваними чи переписаниими обсягами робіт по Миколаївському Аєропрорту, які примушували ті «хтось» В.Волошина підписувати, «не виявлено й не існувало».
    Коротше, виходить: «Нєт чєловєка — нет проблєм», а тим паче: «Нема актів».

 2. Кирило Мефодіїв

  Март 27, 2018 at 8:25 пп

  З повідомлення і Інтернеті:
  «Опитування:
  Чи потрібно Україні переходити на латиницю?
  53% у жодному разі
  37% звісно так
  11% мені байдуже
  Всього проголосувало 1 223».

  Як зараз бачу як моя бабця, дідусь, тато,мама, старша сестра,якої 56 років, дядьки Іван,Петро, Клим, яким по 60 років, а в Україні таких похилих віком — 70% населення, взялись та швиденгько вивчили латиницьку алфавітку та читати україські слова і вислови латиникою.
  От і прочитають,наприклад: «Clava іkrayini» (Клава Україні) чи «Іkrayina ponad uce» (Україна ропад іке).
  Та Кирила з Мифодієм куди ми подінемо, та «Просвіту» та Тараса Григоровича довдеться усього перкладати на латинику та усі тестові назви вулиць за латинськими табличками, печаток.
  Якимось спритникам (депутатським родичам, кумам, сватам), що те всеє будуть виготовляти, звичайно — добрячі прибутки, знов за рахунок пересічних дурників елохоратів.

  Свинота, !!!!! Припиніть знищувати Країну Україну, мову і народ.

  І ЩО З ЦЬОГО ПРИВОДУ ДУМАЮТЬ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ — націоналісти, елохорати, манкурти, нетитульні та безгромадяни ???
  Га ????

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top