Новости 30 марта 2018

На Первомайской ГЭС прорвало плотину: в Южном Буге поднялся уровень воды

На Первомайской ГЭС прорвало плотину – уровень воды в Южном Буге в районе Южноукраинска, а также в Александровском водохранилище значительно поднялся. Об этом сообщает Барометр«.

В деревянном щите на плотине Первомайской ГЭС образовалась довольно большая брешь. Уровень воды в Южном Буге значительно поднялся. Поскольку сейчас регулярно выпадают осадки и активно тает снег, можно предположить, что в половодье часть щита вырвало напором воды.

1 Комментарий

 1. Валерій

  Апрель 1, 2018 at 1:53 пп

  Не знаючи справи, не пишіть от таку х…..ну.
  » прорвало плотіну…».

  Насправді не прорвало плотину, а впало 2-3 щитка з дерев’яної надбудови греблі, яка існує для того, щоб підтримувати необхідний рівень води на річці вище по течії від ГЕСівської греблі аж до греблі Кінецьпільського млину.

  Ці щитки падають кожного року.
  При цьому якщо буває нормальний льодохід, то падають усі щитки, а якщо так, як ось цього року, то можуть впасти окремі щитки: ті що підгнили або були збиті окремими крижинами, які пливуть іноді по річці за течією.
  Раніш щитки ремонтували майже кожного року силами Цукрового заводу за участі Молочно-консервного заводу, щоб забезпечити нормальний водозабір для виробництва.
  Тепер цього робити нема кому.
  Молочникам воно і начебто й потрібно, але панове господарі їхні не хочуть витрачати гроші.
  А цукровий завод стоїть лише у вигляді двох труб димоходів, а все інше зруйноване за участі колишніх шахрайських господарів заїжджих та одного з наших народних обранців.
  Загалом же греблю підтримувати у нормальному стані, в тому числі за нарощувальними щитами, повинні ті хазяї власники, яким ГЕС було начебто рік чи два тому продано.
  Бо, як власник такого своєрідного специфічного майна (споруди греблі та всього ГЕСу), вони за законами українськими та єуропейськими повинні утримувати та підтримувати майно у справному стані і користуючись ним не завдавати шкоди майну та майновим інтересам інших осіб (фізичних і юридичних) — у данному випадку нормальній роботі МКК, в сенсі нормального водозабезпечення цього та інших підприємств, організацій і закладів, а також забезпечення водою населення цукрового селища.

  А на практиці виходить таке: то у нас в місті виникла проблема стосовно проданого урвища чи ямища біля Міськміліції, то виникла і залишається проблема з руїнами будівель та територією проданого, точніш розгарбованого, Цукрового заводу, тепер ось — з греблею проданого ГЕСу.
  Що там ще на черзі ?

  Може давайте ще комусь і мости продамо, починаючи з Кінецьпільського та закінчуючи Ольвіопільским, а може й Іванівський заодно штовхнути комусь з підприємливих — на розбірку.

  І тим самим ще придбаємо нові на свою самоврядувальну «дупу» проблеми.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top