Новости 11 апреля 2018

Первомайский горводоканал завершил работу по замене уличного водопровода на Каменномостовской

По ул. Каменномостовская, 87 завершены работы по замене уличного водопровода.

Данный участок водопровода нуждалась в ремонте из-за значительной изношенности труб, что часто приводило к перебоям в водоснабжении людей, проживающих по данному адресу, сообщает пресс-служба комммунального предприятия.

Для решения проблемы обеспечения водой домов частного сектора, администрацией КП «ПМВК» было принято решение проложить новую линию водопровода длиной 70м диаметром 32мм (полиэтиленовую водопроводную). Так, замена этого участка водовода позволит в будущем избежать отключения и аварийных ситуаций.

В настоящее время жители по данному адресу обеспечены водоснабжением в полном объеме.

1 Комментарий

 1. ЖЕКа

  Апрель 11, 2018 at 7:19 пп

  Дивлячись на фото на якому рабсила з «новітнійшим» інструментом — ручною пилкою, намагається перепиляти перегнившу водогінну трубу. Розумієш як далеко дійшла у своєму розвитку технічна еволюція у окремо взятому нашому Водоканалі.
  І лише залишається здогадуватись які то є «якісті» від тих «ремонтів» водоканалізаційних гонів у місті, коли через короткий час знову треба братись за такіж «новітні» інструменти на тих же дільницях комунікацій.
  А щодо платикових водогонів, то також питання ще те.
  Он та труба що качає воду Водонасосної від Птахокомбінату на Корточенко, практично по десятки разів на рік лопає як мильна бульбашка та ремонтується як не через день, то через тиждень.А потім знов лускає.
  Хтось хоча розбирався в чому причина, що начебто належна до експлуатації платикова труба постійно розвалюється ? Хтось поніс відповідальність за придбання чи неякісної труби, чи неналежний її монтаж та експлуатацію ?
  Певні 100%, що НІ.
  У всякому випадку ніяких інформ про це проблеми, результати перевірок прчин таких несправностей на водогоні, щось нігде не публіковалгось.У тому числі і на Первомайському-Інфо.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top