Новости 20 апреля 2018

За підтримки Богатирьової діти Первомайщини відсвяткували Великодень виставою

Вже стало традицією проводити різноманітні свята на ігровому майданчику по вулиці Херсонській, 21, побудованому за ініціативи та підтримки депутата міської ради Богатирьової Тамари Іванівни, на подвір’ї прийомної сім’ї Ямпольської О. В. та Діденкула А. В., які виховують 2-х прийомних діток, рідних сестричок, які мають статус дітей – сиріт.

В цій родині виховуються талановиті діти, які займаються музикою, гарно малюють, танцюють, співають. Прийомні батьки дарують дітям любов, турботу, піклуються про їх життя та здоров’я. Великдень не став виключенням.

Великдень вважається найважливішим християнським святом, котре виказує радість з приводу перемоги Божого Сина над Смертю та вічним Забуттям.

9 квітня 2018 року прийомні батьки організували Свято Великодня. Ольга Вадимівна та Андрій Валерійович представили глядачам Великодню виставу на біблейську тематику з життя, смерті та воскресіння Ісуса Христа, учасниками якої є їхні прийомні діти та діти, які проживають по вулиці Херсонській. Прийомні діти та їх батьки з задоволенням зустрічали гостей, розповідали про свої досягнення, а також ділилися планами на свята. Діток чекала насичена конкурсна і концертна програма, діти танцювали і грали. Для них провели конкурси та естафети.

На завершення заходу депутат Богатирьова Т. І. привітала усіх присутніх зі святом Пасхи, побажала усім здоров’я, мирного неба, любові та спокою в душах та вручила солодкі подарунки усім дітям.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top