Новости 26 апреля 2018

ЧЕРГОВА СЕСІЯ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Початок сесії призначений на 11.00, через те, що в звичний для сесії час о 10.00 відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника жертвам аварії на Чорнобильській АЕС у Сквері пам’яті на території Свято-Варварівської церкви. Повідомляє телеканал Всесвіт.

11.00 Депутати збираються у залі.

11.15 Окрім депутатів до зали завітали підприємці з Гагаріна, близько 100 осіб.

11.28 Сесія розпочалась. Присутні 26 депутатів разом з міським головою.

11.40 Порядок денний доповнено питанням про проїзд вулицею Гагаріна. За пропозицією Михайла Медведчука його розглянуть першочергово.

11.50 Порядок денний доповнено зверненням до вищих інстанцій,стосовно ремонту дорогои по вулиці Київській

12.00 До порядку денного знову внесені питання, на які мер 4 рази накладала вето. Репліка Ігоря Сотського : “Сподіваємось, на цей раз вето не буде”. Мер відповіла: “Буде. Точно буде”.

12.45 Розглядають питання, стосовно руху по вул.Гагаріна. Головний месседж полягає в тому, що мова про закриття руху не йде. Вулиця Гагаріна буде відкрита для проїзду й надалі. В проекті рішення пропонується дати час для того до кінця травня, щоб підприємці обрали нові місця для торгівлі. До цього часу будуть облаштовані нові місця для торгівлі.

12.53 Депутати проголосували. До 1 червня підприємці з Гагаріна мають право здійснювати торгівлю на своїх звичних місцях, за цей час КП”Флора” підготує нову ділянку для торгівлі.

13.30 Прийнято зміни до бюджету, в якому в тому числі гроші для облаштування ділянки для торгівлі. Оголошено перерву.

1 Комментарий

 1. Л.Б.

  Апрель 27, 2018 at 12:44 пп

  Дивлячись на присутні на фото фізії «народних обранців» (яких в останні обирало АЖ !!!???? 28 чи 29% месного електорат-населення), знаючи їх походження та «політ»- приємницьку діяльність, нема сенсу щось їх питати чи від них очікуваати в сенсі турботи про рідне місто, людей, інфроструктури та інші місцевські проблемні питання.
  Кожен з них в першу чергу, користуючись статусом, як до речі і всі оббиранці більш вищих рівнів, дбає про своє, про своїх, про ближче до власної шкури.

  Заради них навіть і НАПКи, НАБи, САПи понастворювали, які в «кишенькові» останнім часом пристосовують.

  От і все оце політшурудіння.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top