Новости 05 мая 2018

В Первомайске встретили бойцов ВСУ, прибывших из зоны проведения АТО

28-30 квітня 2018 року Первомайськ «хлібом-сіллю» зустрічав ешелони з військовослужбовцями військової частини А2227, що повертаються із зони проведення антитерористичної операції на сході країни до нашого міста на постійну дислокацію.

Секретар міської ради С.Бондарчук та депутат Первомайської районної ради від партії НАШ КРАЙ В. Пригара привітали військовослужбовців з поверненням додому та щиро подякували за можливість жити під мирним небом, зазначивши, що окремої подяки заслуговують рідні та близькі наших воїнів, які їх дочекалися, які підтримували та допомагали їм.

«…Ми низько вклоняємось вашим батькам, які виховали вас справжніми Героями українського народу. Дай Бог усім вам здоров’я і всього найкращого, злагоди в родинах, добра і щастя. Слава Україні і слава Героям!».

Також, Міськрайонною партійною організацією НАШ КРАЙ була надана матеріальна підтримка для відновлення матеріальної бази  військової частини А2227.

4 Комментариев

 1. горожанин

  Май 6, 2018 at 7:51 дп

  опять пьяная солдатня будет лазить по городу и спать на скамейках.

  • Рядовий

   Май 9, 2018 at 7:51 дп

   Є і такі але ж не судіть усіх п одному є і хороші хлопці! В нас у Первомайську багато гражданських теж пьяних веньтається за них ні хто не говорить! А якщо ти такий розумний давай прийди і підпиши контракт і побачем потім після півтора роки служби як ти не набухаєшся!

 2. кузьма

  Май 16, 2018 at 9:59 пп

  Молодець рядовий!!!!. Да не гарно коли у формі і пяненький, але хто знає як йому, тому хто там був. А таких як горожанін повно, лиш по вонять. Правильно прийди і піпиши контракт, а потом стане видно який ти.

 3. Виктор

  Май 18, 2018 at 2:55 пп

  Дождалась виктория хрдаковская женихов вот соседи ее будут рады.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top