Новости 05 мая 2018

Порошенко підписав закон про приєднання громад до міст обласного значення

Президент Петро Порошенко підписав закон щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення», — ідеться у повідомленні.

Закон визнає такими, що є спроможними об’єднаними територіальними громадами для випадків добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади, територіальні громади міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення, а також визначає порядок добровільного приєднання до них територіальних громад сіл та селищ.

Документом, зокрема, закладаються основи вирішення низки питань, пов’язаних із розбудовою інфраструктури великих міст та можливості скористатися результатами соціально-економічних, культурних та інших проектів, які здійснюються за рахунок видаткової частини міського бюджету значної частини населення відповідних сіл та селищ, які працюють у місті і сплачують до його бюджету податки.

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 квітня ухвалила закон про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення. За відповідне рішення проголосували 268 народних депутатів.

1 Комментарий

 1. КРУАТО

  Май 7, 2018 at 3:59 пп

  З хворої голови на «здорову».
  Загибаючі сільтероб’єднання !!!! — «Ляпісь да кучі» (* за білоруським висловленням) до загибаючих рай, міськ, облцентрів.
  А може зразу б — до АП, чи ВР, чи КМУ приліплюватись ?
  У них, судячи з їх витратних бюджетів, фондів зарплат, преміальних, заморських місць відпочинків, заміських «хатинок» по 1500 тис.кв.м., таки фінансове, матеріальне життя досягло непоганих рівнів. Тож і нас небораків трохи піднчли хоча б до мінімально-європейського.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top