Главные новости 11 мая 2018

Первомайский водоканал проводит регламентные работы на очистных сооружениях

В Первомайске производятся плановые работы на очистных сооружениях водопровода — 2 по ул. Сечевых стрельцов, 46.

Сегодня, 11 мая 2018, КП «Первомайский горводоканал» приступило к регламентных работ по очистке, промывке и дезинфекции технологических сооружений ОСВ-2, сообщает пресс-служба коммунального предприятия.

Данные регламентные работы начаты с очистки и промывки приемной камеры насосной станции первого подъема очистных сооружений.

1 Комментарий

 1. Бібліо Тека

  Май 15, 2018 at 7:54 пп

  Якщо відверто, то така інформація про «регламентні роботи» здається чи не занадто оптимістичною та бадьристою.
  Водоканальне господарство міста у стані — «повний писець».
  За таких обставин потрібно не про регламентні (як у нормальних підприємствах) роботах доповідати, в звертатись до Держави стосовно отримання з бюджету десятків мільйонів грошей на відновлювальний ремонт КП Водоканал взагалі, склавши попередньо коштрис робіт та витрачати отримувані субвенції чи дотації під суворим наглядом міської громадськості, яка є за законом власником усього комунального майна у тому числі і всіх Комунальних Підприємств, а працівники починаючи від голови міської ради, всі виконкомівці та керівництво комунальних підприємтсв — є найманими громадою робітниками і їй підзвітними.
  А у нас керівництво міста та цих підприємств (практично без виключення) вважають себе такими собі удільними (царюючими у своїх вотчинах) князьками, а останніх на це, до того ж, на це благословляє та ж сама міська керівнича влада у особі …….
  Також слід додати, що Водоканальцями не без участі відділу цін Міськвиконкому (Ради) вже підготовлено новий проект тарифів на воду та стоки, які з 28,07 грн. запроектовано підняти до 33 грн.
  А от читаємо в ЗМІ, що у Дніпропетровську новий тариф з 1 травня цього року мали підняти до — 13 грн.80 коп. за 1 м. куб. таких послуг. І там народ вже невдоволення висловлює.
  А у нас 17, 67 було ще чотири роки тому, а на сьогодні вже приготовлено — от тих 33,00 грн. тобто більше ніж у 2,5 рази.
  З якого такого скоку, питається ??? За які і чиї такі «гарні очі» ????

  А з того скоку, що увесь час так господарювали і подовжують господарювати в Водоканалі, що довели підприємство до ручки та заліплюють дірки коштами споживачів кожного кризисного випадку.І кожного разу обіцяють щор підвищення и таке це вже в останнє, бо нових тарифів вистачить на капітальний ремонт повністю.
  Та ще й кожного разу посилаються і на Галузеві угоди з приводу передбачуваних підвищень зарплати комунальникам.
  Та за таку роботу, яку організовували/ють та виконували/ють наши наймані працівники цього підприємства, їм потрібно працювати на мінімальній зарплатні до виправлення стану справ на підприємстві.
  А владі слід разом з керівництвом Водоканалу не обдирати населення кожного разу, а йти з протягнутою рукою до Держави та просити субвенції відповідно до постанови КМ України № 110 від 14 лютого 2018 року, яку мабуть вони, наші наймані працівники і працівниці влади та кмунальники, ще й не читали.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top