Новости 11 мая 2018

Як Первомайськ відзначив День перемоги [ФОТО]

Заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, а також 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  у Первомайську розпочалися ще 7 травня. Повідомляє pervomaisk.info.

«Перемога у портретах і пам’ятниках» – виставка    книжкових репродукцій під такою назвою відкрилася у міській бібліотеці.  А 8 травня відбулися поминальні панахиди за загиблими у Другій світовій війні та молебні за захисників Вітчизни. Ввечері – тематичні концерти у будинку культури “Фрегат”  та дитячій школі мистецтв.

Основна програма святкування Дня перемоги традиційно проводиться 9 березня. У Первомайську погода цього дня сприятливою. Попри небо, затягнуте хмарами, дощу не було.

Та навіть за таких, по своєму ідеальних умов, центральна площа Первомайська була напівпорожньою. Більшість присутніх – це учасники заходів, військові. Небагаточисельна демонстрація досить швидко промайнула площею Шевченка.

3 Комментариев

 1. Ветантинацистська Служба

  Май 11, 2018 at 11:36 пп

  До надрукованого під цією статтею:

  «Депутат Первомайської міськради назвав ветеранів «ідейними нащадками Сталіна», а ті послали його на Донбас [ВІДЕО]»

  День 9 травня як дату — День Перемоги, крути, не крути, а як показали відео з Інтернету та ТВ, відзначено цілком пристойно та заслужено.
  Люди вийшли і пройшли урочисто по всіх містах, селищах і селах.
  А от ті моськи з доданого відео, що намагались сплюндрувати урочистість, чіпляючись до ветеранів ЗС, голос одного з яких чути поза кадром, яке все верещало та було названо в статті «депутатом Первомайської міської ради» — звичайне облізле шелудиве цуценя, яке гавкнути ледь навчилось, а вкусити не може.
  Такі ні в АТО, ні навіть в Пільщу на заробітки не здатні, а пристосовуються тута на місцях в різних підворотнях, у тому числі у різних псевдопатріо-політзабігайлівках чи до участі театралізованих політзаходах: вони то у виставкове волонтерство вдаряються, то у якісь ходи з факелами, то у ще у якусь х..ту, навіть ямки дорожні брались тротуарною плиткою заліплювати.
  І як бачимо іноді і висот досягають.
  Місцевих лише правда, але все ж таки у владних, як он от той, що начебто депутат чи дупутат.

  Але час все і всіх розставить по своїх місцях.
  І вже розставляє.

 2. мішання

  Май 17, 2018 at 2:11 пп

  Все вірно, ТОБІ ХРЕСТ ЗІРКОЮ, та дві гвоздики гілкою.

 3. Міськрайветлікпитомник

  Май 17, 2018 at 8:03 пп

  «Мишання», хоча ти так довго думав перед тим як, бовкнути, але з приводу того, кому та що повинно належати, попитай батьків тих, хто впізнаними та безвісними загинули у гелетеївському «10 — ти денному парадно-севастопільському» АТО.
  Вони тобі краще, міркую, можуть пояснити.
  А якщо ти і є той дуркуватий голос дупотата за відеокадром, то нічого й не слід було очікувати.
  Ціба!!! В будку!!!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top