Новости 19 мая 2018

💵 У Первомайську розпочалася процедура підвищення ціни на воду – водоканал

Первомайським міськводоканалом планується  підвищення тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізованого водопостачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в результаті коригування відповідно на 15,3 % та 15,4%.

Діючі на даний час тарифи з централізованого водопостачання та водовідведення введені в дію з 01.11.2017року. Протягом строку дії тарифів витрати, пов’язані із провадженням діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, з централізованого водопостачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) збільшились з причин, які не залежать від підприємства, зокрема зросли ціни на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, збільшено рівень мінімальної заробітної плати та розмір прожиткового мінімуму, зросли ставки податків, внесено зміни та доповнення  до Галузевої угоди на 2018 рік. Рівень відшкодування діючими тарифами фактичної вартості централізованого водопостачання та водовідведення станом на 01.04.2018року становить відповідно 79,5 % та 81,7% – повідомляється на сайті підприємства.

З цього приводу комунальним підприємством Первомайської міської ради «Первомайський міський водоканал» приймаються зауваження і пропозиції протягом 14 календарних днів з дня опублікування за адресою 55200 Миколаївська обл., м.Первомайськ, вул.Київська, 129а, тел.: (05161) 4 26 89, факс (05161) 4 26 89

0 Комментариев

 1. Кальця Хлорівна

  Май 20, 2018 at 11:11 дп

  Цитата:
  «Рівень відшкодування діючими тарифами фактичної вартості централізованого водопостачання та водовідведення станом на 01.04.2018року становить відповідно 79,5 % та 81,7% – повідомляється на сайті підприємства» — це написано он вище на цій картинці водоканальцями в обгрунтування чергового підвищення тарифу на водо-канальну послугу.

  Тільки не пишуть водоканальці, що їх трудящієся, особливо керівний та й просто ІТ-майстровий склад працівників успішно гробили це підприємство протягом десятиліть за байдужого спостерігання за тим всім безгосподарюванням, некомпетентністю, а то й марнотратством чи розкраданнями, оком чи оками місцевої влади.

  Тієї влади, яка у всі попередні і сьогодняшні часі, лише лялякала та лялякає про невідповідність собівартості послуг тим тарифам як діють на ці послуги.

  Звичайно якщо своєчасно, якісно, відповідально не здійснювати необхідні роботи з ТО, ремонту будь-яких виробничих об’єктів, або й здійснювати аби як, то настане така пора, як зараз у нашому ВодКані.

  От і шукають крайніх: платників послуг, за рахунок яких от свої водоканалзлобездіяння кожного разу вирішують за погодження та сприяння місцевої начебто народної влади.
  А до цього ще й практично все міське промислове виробництво, за рахунок якого в старі часи якось підтримувались економічні дисбаланси ВодКана, у місті угроблено вже давно.
  От і настала для населення Водоканальна ката-клізьма.

  А ..»коні…, точніш ЛЮДИ, ..не винні..».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top