Новости 20 мая 2018

В Первомайську відбулась спартакіада студентів та викладачів двох ВУЗів [ФОТО]

17 травня на центральному стадіоні міста відбулась спартакіада студентів та викладачів Первомайського коледжу та Політехнічного інституту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

У супроводі духового оркестру та під «кричалки» групи підтримки, колона викладачів та студентів пройшлися вулицями міста від навчальних корпусів політеху до стадіону.

На урочистому відкритті учасників спартакіади привітали секретар міської ради С.Бондарчук та директор Первомайського Політехнічного інституту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова С.Доценко.

Студенти та викладачі змагались у 4-х видах спорту: міні-футбол, стрибки у довжину з розбігу, естафета чотири по 60 метрів, підтягування. Переможці та призери спартакіади були нагороджені кубками та грамотами, – повідомляє Виконавчий комітет Первомайської міської ради.

Приємно відмітити, що спартакіада студентів та викладачів зазначених вузів – це багаторічна традиція, яка відбувається щороку, в рамках святкування річниць заснування навчальних закладів. Незважаючи на присутність духу боротьби та суперництва, спортивні змагання завжди проходять у веселій і дружній атмосфері.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top