Новости 20 мая 2018

💵 В Первомайську вода в бюветах здорожчає [ФОТО]

З 1 червня 2018 року вартість реалізації 1 л питної води з бюветів КП Первомайської міської ради “Первомайський міський водоканал” становитиме 0,80 грн.

«Шановні мешканці міста! Звертаємо вашу увагу, що з 01.06.2018 року вартість реалізації 1л питної води з бюветів Комунального підприємства Первомайської міської ради “Первомайський міський водоканал” становитиме 0,80 грн. Бювети Водоканалу розташовані за адресами по вул. Корабельна,17 та вул. Черняховського,35. Графік роботи з 8.00 до 18.00. Нагадуємо, що в пунктах продажу та доочищення питної води знаходяться каси Водоканалу, де можна розрахуватися за послуги з водопостачання та водовідведення без комісії», – йдеться в повідомленні Первомайського водоканалу.

Слід нагадати, що під час виборів у Верховну Раду України в 2013 році міський голова Первомайська Людмила Дромашко, під час відкриття одного з бюветів, знаходячись поряд з кандидатом а нардепи Миколою Кругловим, зазначила наступне.

«Це соціальний проект і на воді ніхто не буде заробляти. Для міського населення вода буде надаватися за собівартістю її очистки», — запевнила присутніх на відкритті бюветів мер Людмила Дромашко.

Фото з архіву.

Микола Круглов в оточенні міського голови Людмили Дромашко, Ігоря Сотського та Сергія Шурко котрий був затриманий на хабарі.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top