Новости 02 августа 2018

В Первомайском районе опять бардак. Жители района перекрыли трассу с требованием к власти отремонтировать дороги

Вчера, 1 августа, десятки жителей села Концеполь Первомайского района вышли на акцию протеста из-за ужасного состояния дорог. Люди на несколько часов заблокировали трассу, чтобы обратить, наконец, внимание властей на проблему. Об этом интернет-изданию «Мой город» сообщили очевидцы митинга.

В связи с перекрытием проезда на трассе мгновенно образовалась большая пробка. Однако, несмотря на множественные конфликты между водителями и протестующими, последние стояли на своем и отказывались пропускать транспорт.

Напомним, ранее сообщалось, что в Первомайске на повороте перед мостами фура перевернула груз и врезалась в дом. В результате ДТП погиб пешеход, а водитель — 26-летний мужчина — получил многочисленные травмы.

Блокирование проезда по трассе продолжалось несколько часов.

4 Комментариев

 1. Просто Катя

  Август 2, 2018 at 7:00 пп

  В Первомайськом районі, а уточнено — у всій країні, точно — Б А Р Д А К. Абревіатура може розшифровуватись по різному

  В місті Первомайську — чи не найбільший.

  І не тільки в дорогах та вулицях.
  Колись, років кілька тому, міська первомайська влада вустами тодішнього мера, а він (вона) до сих пір каденцює, повідомляла люду первомайському, що у всякому випадку хоча б центральні транзитні вулиці будуть передані Обласній Службі Доріг України та нею ж обслуговуватись, ремонтуватись.

  Зрозуміло, що й транзитну по с.Кінеціль — також.

  Як передали ???? — бачили.
  Одна радість — кляті москальські окупанти ….не пройдуть.

  Колишні цукровари вчора також зібрались біля школи № 9, щоб взяти участь у простестах мітингах, перекритті вулиці Проспект Праці, але не дочекались обіцяного приїзду Каналу ICTV «Незвичайцні новини».
  Перекриття вулиці не відбулось.
  А народ мав претензії до влади не лише з приводу знищенного покриття вулиці, а й з приводу: ліквідації поштового відділення №4, відділення Ощадбанку на мікрорайоні, практично залишення без комунального догляду та обслуговування багатоквартирних житлових будинків селища, які влада намагається всунути населенню у власніть під виглядом О С Б Б та приводу розшуку тих грошей, які населення платило підряд багато років місцевому Комунальному служці, але на підсумок — не виявлось ні грошей, не відбулось ремонтів будинків та прибудинкових територій і будинки, прибудинкові території стали ще в гіршому стані ніж у ту, коли їх Служка почав обслуговувати.

  І от ось сьогоднішня новина для первомайського піплу (народу) правда лише міського, на додатьок до тієї, якою піпла раніш «порадували» (тарифом на воду — 32,45 грн за 1 куб.води), про те, що недавній «Керівник» спаситель стану у Водоканалі має зарплатню більше 19000 грн. на місяць, відповідно й чиновнички підвищення отримали цього сратегічного підприємства.

  **** До речі, в Інтернеті появилась цікава інфа: «японцям вдалося створити гибрід-ембріон з ембріону вівці (барана) та людського.
  Цікаво лише чи створені нанобарани будуть розмовляти галас увати мовою чи лише бекекати у своїх вівчарнях.

  Щось, здається, японці працювали на замовлення, мабуть, наших владників.

 2. Хохол

  Август 3, 2018 at 12:26 дп

  Вовк лишь лавэ отмывать может. Голосуй за Пидберезняка!!!

 3. Анна

  Август 3, 2018 at 5:21 пп

  Просто ужасные дороги!!! Такие и в нас в Кривом Озере! Жаль только что властям нет никакого дела до етого!!

 4. Мальвіна

  Август 16, 2018 at 9:19 дп

  Зате в офшорах дороги дуже гарно будуються і у Вовка будка вшир росте, а то вдруг Путін нападе то він своєю будкою як щитом неньку закривати буде))

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top