Новости 30 августа 2018

Відбулась конференція педагогічних працівників міста Первомайська

30 серпня 2018 року в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбулась традиційна серпнева конференція педагогічних працівників міста Первомайська. Педагоги зібрались з метою обговорити підсумки розвитку дошкільної, загальної, середньої, позашкільною освіти в місті у 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік; пошуку шляхів підвищення якості освіти в умовах реалізації Концепції нової української школи; вироблення рекомендацій щодо подальшого вдосконалення освіти міста в умовах освітніх змін.

Цьогоріч педагогічна конференція складалася з двох частин. Спочатку всі учасники мали змогу ознайомитись з новинками в організації освітньої роботи в навчальних закладах на 5 локаціях: перша локація – «Нова українська школа – школа ХХІ століття», друга локація – «Співпраця з Корпусом Миру», третя локація – «Психологічна підтримка освітнього процесу», четверта локація – «Квест-технології в освітньому процесі», п’ята локація «Проект «Інтелект».

Продовжилася педагогічна конференція пленарною частиною, під час якої зі словами привітань з нагоди початку нового навчального року до присутніх звернулась міський голова Л.Дромашко. В своєму виступі Людмила Григорівна відмітила високий рівень розвитку освіти міста, зазначила що педагогам буде нелегко під час реалізації освітньої реформи «Нова українська школа». Але результати учнів пілотних класів, що навчалися за новими стандартами освіти, доводять, що ми йдемо у вірному напрямку. Наприкінці виступу Людмила Григорівна подякувала освітянам за нелегку працю, побажала наснаги та нових творчих здобутків і нагородила найкращих освітян почесними грамотами.

Перед зібранням з доповіддю виступила начальник управління освіти міської ради Галина Остапенко, яка детально зупинилась на основних аспектах діяльності освітянської галузі, проблемах та планах. До привітань, також приєднався і секретар міської ради Сергій Бондарчук. В роботі конференції взяли участь, заступник міського голови, начальник управліннясоціального захисту населення міської радиО.Колесніченко, освітяни, представники громадських організації, місцевих засобів масової інформації, тощо.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top