Новости 30 августа 2018

Влада розповіла як боролась з амброзією

В рамках проведення в серпні 2018 року місячника боротьби з амброзією полинолистою, затвердженого виконавчим комітетом Первомайської міської ради від 13.07.2018 №316 «Про проведення місячника боротьби з амброзією полинолистою», управлінням житлово-комунального господарства міської ради були організовані заходи з приведення території міста до належного вигляду. Зокрема, організовані та проведені суботники на зеленій зоні вздовж вул. Гвардійська, Уманського узвозу, вздовж вул. Кам’яномостівська, проспекту Праці. До боротьби з амброзією долучились працівники управління житлово-комунального господарства міської ради, комунального підприємства «Флора», комунального підприємства «Затишок», працівники житлово-експлуатаційних підприємств, мешканці міста.

Протягом серпня 2018 року комунальним підприємством «Флора» викошено 3,7 га узбіч доріг, газонів та скверів, а саме: вздовж траси вул. Богопільська, Миколи Вінграновського, Маршала Павла Рибалка, Кам’яномостівська, Гвардійська, проспект Праці, парк «Молодіжний», закрите кладовище по вулиці Лейтенанта Шмідта. Відповідні покоси здійснюються щотижнево з метою утримання територій міста в належному стані та своєчасного запобігання розповсюдження бур’янів.

«Амброзія відома всім рослина, яка з’явилася у нас не так давно, але досить добре прижилася. Під час цвітіння ця рослина дуже небезпечна: пилок викликає у людей алергію (підвищення температури, сльозотечу, кон’юнктивіт, погіршує зір і може викликати набряк легенів). Цей бур’ян віднесений до карантинних рослин. Поширенню захворювання можуть сприяти погодні умови: спека, вітри тощо. Ефективних ліків поки що не існує.. Враховуючи велику шкоду амброзії полинолистої, як для сільського господарства, так і для здоров’я людей, боротьба з нею є одним з найважливіших завдань всіх громадян.

При управлінні житлово-комунального господарства міської ради відкрита «гаряча лінія» боротьби з амброзією. Відповідно, кожен мешканець міста має змогу повідомити про місця розповсюдження карантинних рослин

Номер телефону «гарячої лінії» — (05161)4 31 60

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top