Новости 02 сентября 2018

У Первомайську припинено діяльність нелегальної АЗС

Чергову злочинну схему викрито у м. Первомайськ Миколаївської області. Судячи з фотографій, йдеться про АЗС в мікрорайоні Цукрового заводу.

Так, на автозаправному комплексі, який функціонував без наявності відповідних дозвільних документів та реєстрації, як суб’єкта господарської діяльності, виявлено факт зберігання та збуту скрапленого автомобільного газу.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено скраплений газ у кількості  8500 л на загальну суму 119 тис. гривень.

За даним фактом стосовно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає покарання у вигляді застосування штрафу від 17000 до 34000 грн., з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

2 Комментариев

 1. Виталий.

  Сентябрь 2, 2018 at 1:42 пп

  И на следующий день одному из налоговиков неизвестные пытались поджечь машину. Совпадение? Не, ребятки! Скоро вам сказки про беспредел ментов из «подвала» будут казаться милыми воспоминаниями.

 2. КиРиУ

  Сентябрь 3, 2018 at 4:39 пп

  Відкрити от так запросто серед білого дня у всіх на очах, по суті — в нагляк, АЗСку, тим паче упаковану новеньким обладнанням, на так -то й простенько.
  Ясно, що відкривач — особа з положенієм, і з прилічним кришуванням та відповідною нахабністю.
  Цікаво, що чогось скромненько замовчується — хто ж господар цієї точки.

  Чим закінчиться ?

  Скоріш за все узаконять цьому хазяїну його точку.
  Доведеться йому, звичайно, після такої засвітки його діяльності, розколотися на додаткові витрати наглядчикам, що його засвітили та регуляторам, які проблему візьмуться врегульовувати.
  Податківця того, що необачно зачепився за цю заправку, скоріш за все потихенько зі «знеболюванням» турнуть з ДФСу.

  А загалом то, заправка й дійсно потрібна і с.Кам’яний Міст, і Кінецьпіллю, і Кам’яній Балці, та й і «новому» мікрорайону — Руйноцукроварську, де цю заправку й розташували.
  І ….. взгалі б то, булло правильним щоб всі ГСМні чи ПММні об’єкти були віддані, точніш повернуті до парафії ДЕРЖАВИ.
  Тоді хоч надскаженні прибутки від продажу ПММ будуть йти до Держказни(бюджету), а звідти, хоч і лише якоюсь часткою — на загальногромадські потреби (освіту, медицину, соціальне забезпечення),…… япона мама.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top