Новости 01 октября 2018

Директор аграрного ліцею на Миколаївщині незаконно здавав землю в оренду

Первомайська місцева прокуратура пред’явила позов до Маринівського професійного аграрного ліцею та фізичної особи-підприємця про визнання недійсними договорів про спільний обробіток земельної ділянки державної форми власності площею 227,9 га та вартістю 6 млн грн.Про це повідомила прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Підприємця зобов’язали повернути зеиельну ділянку постійному користувачу.

Правоохоронці встановили, що зазначена земельна ділянка перебуває на праві постійного користування у Маринівського професійного аграрного ліцею, яка виділена закладу для ведення особистого підсобного господарства у 1992 році

У березні 2017 року директором ліцею укладено два договори про спільний обробіток земельних ділянок площею 135,7 га та 92,2 га з підприємцем, які передані останньому на підставі актів прийому-передачі.

1 Комментарий

 1. Кум Ір Цін

  Октябрь 10, 2018 at 12:03 пп

  Щось то у цій інформації не теє.
  Чи взагалі не теє, чи недостатньо розкладено по подіях і діях, і трактуваннях, чи взагалі є привильними зауважити на факт відсутності посилань на норми і правила.
  Бо ж, здається, ніхто законодавчо не забороняв ведення господарських діяльностей у формі спільності в таких діяльностях.
  Незалежно від того хто є ким з тих сторін договірних.
  Аби був легальний позитивний результат від такої діяльності і для учасників її, і для тієї ж, на жаль, поки що неблагодарної чи невдячної до свого пересічного народу, держави — у особі її не завжди компетентних чиновничих людей чи органів.

  Тобто суть таких «порушень з землею» повинен ориєнтуватись на таке — аби був належно обліковуваний прибуток учасникам спільної діяльності та належно використовуваний, та виконувалась сплата податків і інших платежів до казни місцевої та Головної державної.
  А звідти — заслужені соціальні виплати, пільги для певних категорій населення, якому в решті земля і належить, як і ліси, водні ресурси, надра та все інше.
  У всякому випадку не в оренду ж той аграрний ліцей віддав землю без погодження Головного землекористувача чи власника (держави), а лише направив її в спільну діяльність.
  Так що як теє питання вирішить суд, то питання ще таке.
  І що цікаво:
  Як розгромити в місті чи в районі цілі підприємства по рейдерських та подібних правилах, то наглядачів від держави нема.
  Як обдерти чи пограбувати населення непомірними тарифами, особливо на Водоканальні послуги, то від тих же органів ні ґуґу, ні ку-ку, ні ку-ку-рі-ку.
  Як розібратись з питанням: чого біля багатоквартирних будинків (кажуть ні біля жодного) не визначені прибудинкові території (і ними можна торгувати наліво й направо), то також від органів чиновників — ну ніяк.
  Так от ….., а Ви кажете чи пишете.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top