Главные новости 09 ноября 2018

На Первомайщині «мерці» виходять з могил і катаються на автобусах

У господарському суді Миколаївської області, під головуванням судді Ю. Коваля, слухається справа за позовом ПП «Євротранс-ЮГ» до управління соціального захисту Первомайської райдержадміністрації. 8 листопада відбулось чергове засідання суду. Але про все по порядку.

Практично рік тому відбулися збори голів сільрад і перевізників в стінах РДА. Тоді з’ясувалося, що в деяких селах суми відшкодування за пільгові перевезення в кілька разів вище ніж в сусідніх населених пунктах. Голова райдержадміністрації дав обіцянку сприяти в розгляді, перш ніж проводити виплати згідно звітів перевізників.

А роком раніше на посаду начальника управління соціального захисту прийшла Олена Волошина. Новий керівник виявила факти нецільового використання бюджетних коштів, у сфері транспортних послуг для осіб пільгового контингенту.

У Первомайському районі працює 11 підприємств перевізників. Причому два з них належать одному власнику, Ю.Кулачинському. Це-ПП «Євротранс-ЮГ» і ФОП Кулачинський. Як з’ясувалося, з 1,6 млн гривень, що виділяються в районі на перевезення пільгових категорій громадян, один мільйон виділено саме цьому підприємству, а на решту дев’ять підприємств припадає тільки одна третина виділених коштів. Порахувавши, що держава не повністю з ними розрахувалася, «Євротранс-ЮГ» вирішив відсудити у Первомайської РДА ще понад 100 тисяч гривень. Але афоризм «жадібність фраєра погубить», зіграв з баригами злий жарт.

В ході судового засідання з’ясувалися дуже цікаві факти, які мають зацікавити правоохоронців з Національної поліції та обласної прокуратури, а можливо і детективів НАБУ. Дозвільні документи представлені перевізником не відповідають чинному законодавству і їх правомочність спростована контролюючими органами. Встановлено факти прямого шахрайства. Так, наприклад по окремих маршрутах рейси здійснювалися три рази в тиждень, в базарні дні, а в наданих звітах фігурувало щоденне транспортне сполучення.

Те, до чого додумалися перевізники з «Євротранс-Юг», міг би позаздрити сам Остап Бендер. Що б отримати побільше бюджетних коштів, шахраї-перевізники почали “катати” померлих на автобусах, документально звітуючи за ці перевезення. Деяких небіжчиків нібито возили в Первомайськ по кілька разів на день. Також послугами місцевих перевезень, нібито, користувалися знерухомлені інваліди та люди, що покинули село.

Характерний приклад. Якась Кузнєцова Віталіна Петрівна з села Лукашівка Первомайського району, яка померла в 2014 році, в 2015 році 6, 23, 25, 27 і 29 березня їздила в райцентр і назад. І таких фактів десятки. Якщо уважно ознайомитися зі звітами підприємливих перевізників, то майже в кожному автобусі, що курсує в Первомайському районі, можна наштовхнутися на мерця.

Хочеться відзначити, що «Євротранс-Південь» і його керівник Ю.Кулачінскій вже ставали раніше «героями» гучних скандалів, порушуючи Трудовий кодекс і ліцензійні забов’язання.

За інсайдерською інформацією, отриманою редакцією, автобуси підприємства були помічені в перевезеннях особового складу підрозділу «Беркут» в період Революції Честі і Гідності.

Суддя Ю.Коваль оголосив перерву в засіданні до 17 грудня.

Після засідання залишився ефект дежавю. В голову так і лізе крилата фраза одного з героїв фільму «Невловимі месники» – «і мертві з косами стоять».

Особисто мене мучить питання: «Чи сняться жахи Ю.Кулачинському?»

1 Комментарий

 1. Лава з України

  Ноябрь 11, 2018 at 9:37 пп

  Конєшно ті копійчані сумнівні доходи Ю.Кулачинського у порівнянні з далеко-далеко некопійчаними доходами великих наших українських чиновників та талановитого золотого фонду підприємницької братії країни — це муйня, звичайно.

  Тому, що он, наприклад, якийсь нафтогазовий державний начальник Кобилів заохочення по «узаконеному варіанту» непонятно за що зразу аж у розмірі 8 міліймонів доларів урвав та мамці до США відправив, бо українським банкам не довіряє, про що кілька днів тому у наших масованих ЗМІ повідомлялось.
  От це масштаб, оце апетит.
  Через це так і лізе в голову фраза із ще не знятого фільму: » І майданоненажери з торбами столичними вулицями сновигають».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top