Новости 15 ноября 2018

Я инициирую служебное расследование — «оппоблоковец» Бондарчук о скандальном голосовании за «Громадський бюджет»

После скандального голосования за проекты в системе «Громадський бюджет м. Первомайськ Миколаївської області», а именно после того, как жители Первомайска встревожены очередной фальсификацией в стенах городского совета, секретарь Первомайского городского совета Сергей Бондарчук, которого по сути обвинили в фальсификации данного голосования инициировал служебное расследование.

Об этом «Оппоблоковец» Бондарчук заявил на своей страничке в «Фейсбук».

«Шкода, що при тій кількості проблем, що в нас є, доводиться займатися нісенітницями, однак 40 лайків і 30 перепостів доброзичливих людей — це вже сурйозно… Прикро, що серед цих людей є особи, яких я поважав…
Спеціально для тих, хто НЕ РОЗУМІЄ! Ні в мене, ні в будь якого іншого працівника виконкому немає доступу до системи сайту. Система якимось чином продублювала занесені голоси за проект громадського бюджету №7. Я не заношу до системи голоси. Про даний факт я дізнався на комісії. Я ініціюю службове розслідування по факту проведення голосування в цьому році по ГБ. Ну і всім кому все одно на ці всі балачки ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!, — написал Сергей Бондарчук.

Напомним, секретаря Первомайського горсовета Сергея Бондарчука поймали пьяным на работе. После чего БЮТовец Барский заявил, что Бондарчук пил с главой фракции «Оппозиционного блока» скандальным Василием Мосякиным. А чуть позже, во время сессии, секретарю Перомайского горсовета принесли пустые бутылки из-под водки.

3 Комментариев

 1. )))

  Ноябрь 15, 2018 at 11:53 пп

  Боня фраза «я уважал» напоминает выражения алкашей во время очередного употребления водяры, типа «ты меня уважаешь?»)))

 2. Васька

  Ноябрь 15, 2018 at 11:55 пп

  С Моськой намутили голосование и довольные. Знаю шо Залуцкий очень заинтересовался этим фактом! Будет вам еще один пендель!

 3. Капець

  Ноябрь 16, 2018 at 1:51 пп

  Та що це за формулювання:

  «Сергея Бондарчука поймали пьяным на работе».

  «Бондарчук пил с главой фракции «Опозиционного блока» скандальным Василием Мосякиным» (не зрозуміло лише чому перед словом «скандальным» знаку за правописом не поставлено — ну хоча б коми якоїсь).

  «Секретарю Первомайского горсовета принесли пустые бутылки из-под водки».

  Можна подумати, що він тікав, а його флажкували, капкани ставили, чи ловчі ями копали.
  І взагалі чого було ловити ? А якби людина, нехай навіть чиновницького сану, з найвищого поверху, міськради, втікаючи, у вікно вистрибнула.

  Далі, щодо «піл з главой… Васілієм Мосякіним» ? Можна подумати, що якби він пив з якимось «главою правосектору», «СС-14», чи «свободи», чи з «БЮльчинимТ» місцевим поклонником, то й сафарі на Серьогу не організовували би.

  Або щодо принесення Серьогі «порожніх бутилок із-под водкі», то що виходить, що треба було приносити не порожні без горілки пляшки, а хоча б з коніяком — якщо не оригінал «Наполеон», то хоча б якогось місцевого «тризірокового» — зеленогайського розливу.

  Та й взагалі, що то за становище — перетворювати ушанований оргАн містечкового самоупорядкування в пункт приймання склотари.

  І взагалі, де той чи та творча людина, що фігурує в газеті «Весьсвіт» — «Заражевська», не напише якогось по цім дописам уточнюючого фельєтона про сафарі на міських чиновників, коаліції питних уподобань, заготовку кольорового та не кольорового скла, тощо.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top