Главные новости 28 ноября 2018

Первомайців лякає небезпечна дорога на Цукровому заводі [ВІДЕО]

З приходом зимових снігопадів та ожеледиць жителі мікрорайону Цукрового заводу б`ють на сполох. Ділянка дороги біля світлофору, кудою ходять 400 школярів, вихованці садочка та пацієнти водолікарні, викликає острах. Своєю проблемою місцеві жителі поділились з кореспондентами ТК «Олта»

Вчитель основ здоров`я ЗОШ №9 Олена Пєшкова розповідає: правила пішоходів їхні діти вивчають дуже грунтовно, але й це не дає жодної гарантії безпеки. Адже водії не завжди вчасно реагують на пішоходів. Та й світлофор працює не завжди.

Матеріальні втрати на цьому відрізку дороги – звична справа для місцевих автолюбителів. Головне ж — через глибокі вибоїни, які практично неможливо об`їхати, водії транспортних засобів можуть не впоратись з кермуванням.

Звернутись за допомогою до ЗМІ – останнє, що можуть зробити місцеві жителі, адже влітку тут мітингували, з місцевою владою вже зустрічались, про проблему говорили, і навіть отримали обіцянку – відремонтувати дорогу до вересня. Проте, як видно, дороги ніхто ремонтувати не почав.

Такий же стан доріг і на відрізку на повороті біля Молочного комбінату, і біля залізничного переїзду. Що теж небезпечно.

Підрядник, який виконував ремонт дороги в Кінецьполі, оцінюючи відрізок шляху біля світлофору в мікрорайоні Цукрового Заводу, зазначив, що тут потрібен капітальний ремонт, ямковий – не допоможе.

Цієї зими, напевне, місцевим жителям доведеться жити з такою зруйнованою та небезпечною дорогою. Тож вони передають палкі вітання місцевій владі, а ще — первомайській поліції, звертаючись до неї з проханням – поставити тут пост, і привчити водіїв їздити за правилами дорожнього руху.

Водії, які проїжджали повз камеру телеканалу «Олта», махаючи руками та сигналячи, напевне, теж хотіли передати привіт за призначенням.

3 Комментариев

 1. Володимир

  Ноябрь 29, 2018 at 9:38 дп

  І що ж роблять первомайці? Може пішли на розмову до мера чи зібрались на мітинг? У вас децентралізація — кошти є! Вимагайте, знімаєте сєпаршу Драмашко, змінюйте, а не чекайте поки це за вас зроблять. Малороси

  • Олег

   Ноябрь 29, 2018 at 9:06 пп

   ВолодиМер, який в чорта мітинг в пору військового стану?
   Ти на що людей підштовхуєш ?
   Щоб з «тривожними чумайданами» на СИЗО в Кіровоград, а звідти на зону, готувались за порушення Закону про воєнний стан ?
   Та он про вибори написано, що місцеві вибори заборонені в таку пору.
   Провокація, виходить, від тебе йде.
   І куди та військово-станова чи безпекова влада дивиться.
   Так що пригальмуй, пригальмуй. Бо…..

 2. Макс

  Ноябрь 29, 2018 at 2:28 пп

  Вот такой Наш Президент чмыря выбрали по чммырский живем!!!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top