Новости 30 января 2019

300 грн или будет плохо: в школе Донецкой области учителей агитировали голосовать за Порошенко [ВИДЕО]

В одной из школ Донецкой области учителей на собрании прямо агитировали голосовать на выборах президента за Петра Порошенко и обещали по 300 гривень «вознаграждения» за каждого гражданина, которого удастся привести на выборы, предварительно убедив «голосовать правильно». Видео с собрания, которое снимали исподтишка, опубликовали на youtube-канале Анна Филь.

«Мы должны поддержать Петю. Ясно, что основным конкурентом будет Тимошенко. Все уже понимают, что будет. Она уже была при власти и ничем хорошим это для страны не закончилось», — говорит на собрании мужчина.

На возражение учителей, что им по факту без разницы, кто возглавит страну, спикер отмечает: «Помните, что было в 2014 году с нашим городом? Только Порошенко прекратил это».

«Что нас ждет при Порошенко, все понимают, все будет как есть. А вот что ожидать от Тимошенко — ничего хорошего. При Тимошенко или другом кандидате война может вернуться в наш город и это нужно понимать. Нужно чтобы каждый из вас проголосовал правильно и обдумано, если не хотите, чтобы война вернулась. И должен сказать своим знакомым. И еще нужно чтобы каждый из вас сам пришел на выборы и привел столько человек, сколько можно. Потому что за каждого человека, которого вы сможете привести, один благотворительный фонд выделит вам по 300 гривень. То есть приведете 10 человек, получится уже три тысячи», — заявил он.

На возражение одного из учителей, что он не хочет принимать участие в «этом цирке», спикер посоветовал ему «не лезть на рожон» и отметил, что в противоположном случае учитель может «не пройти аттестацию, к примеру».

1 Комментарий

 1. КОНІ не винний.

  Февраль 6, 2019 at 7:00 пп

  А як Вам ця, «юридично безосвітня», «перла» з сьогоднішнього Інтернету, передвиборчого.

  «До розстрілів на Майдані призвели накази очільників силових структур часів Януковича — експертиза 16:57, 06 лютого 2019 СУСПІЛЬСТВО 2187 0 Луценко оприлюднив на засіданні профільного комітету Верховної Ради дані експертизи, які встановили прямий причинно-наслідковий зв’язок між наказами колишніх керівників силових структур і загибеллю людей у центрі Києва 18-20 лютого 2014 року. Луценко зазначив, що такий висновок призведе до заочної слідству і засудження екс-керівників силовиків \ УНІАН Накази керівників силових структур часів президентства Віктора Януковича призвели до розстрілів учасників Революції гідності. Читайте також Луценко заявив, що слідство зібрало всі документи про розстріли на Майдані Як передає кореспондент УНІАН, про це на засіданні Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності заявив генеральний прокурор Юрій Луценко. За його словами, дані експертизи однозначно стверджують, що накази, дії, рішення Януковича та колишніх очільників МВС, СБУ, Державної прикордонної служби, Внутрішніх військ, Збройних сил були у прямому причинно-наслідковому зв’язку з настанням тяжких наслідків для громадян, які перебували 18-20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності в Києві. Луценко наголосив, що йдеться про діяльність високопосадовців з підготовки та проведення 18-20 лютого в центрі Києва та в Україні антитерористичних заходів з використанням зброї і спецтехніки, а також особового складу. Усе це «знаходиться у прямому причинно-наслідковому зв’язку з настанням наслідків у вигляді загибелі учасників масових зібрань та військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, спричиненням їм тілесних ушкоджень та пошкодження майна», — процитував генпрокурор висновок експертизи. Як сказав Луценко, такий висновок матиме наслідком заочне слідство та засудження колишніх очільників силових структур.

  Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10436637-do-rozstriliv-na-maydani-prizveli-nakazi-ochilnikiv-silovih-struktur-chasiv-yanukovicha-ekspertiza.html

  Це Вам не 300 грн. за прихильність на виборах до КАНДИДАТУРИ. Це значно масштабніший політтехнологічний метод.

  А взагалі-то причинно-наслідковий зв’язок (причинно-следственная связь) встановлюється а ні експертами, а ні прокурорами, навіть не Генералісимусними прокурорами, а лише судом на підставі доказів які суд вивчає при розгляді справи.
  Та й такої експертизи як правова (причинно-наслідкова) не існує.

  Вчіть, панове, підручник з кримінального процесу, КПК та судову практику розгляду кримінальних справ і відповідні постанови Верхівного Суду України.
  Вчіть, Панове, особливо ті, що «хоча без без юридичної освіти», але з величезним запасом правотворчих та правозастосовницьких «ідей у голові».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top