Новости 12 мая 2019

В Первомайську пройшов творчий флеш-моб«Вічна пам’ять героям» [ФОТОРЕПОРТАЖ]

08 травня 2019 року місто відзначало День пам’яті та примирення. Святкові заходи стартували біля Центру культури та дозвілля ім.Є.Зарницької ранком 8 травня, де проходив творчий флеш-моб «Вічна пам’ять героям».

Понад дві години тривали виступи первомайських артистів, які створювали святковий настрій городянам. Цього ж дня біля палацу культури «Фрегат» відбулась концертна програма «Свята Перемога!».

Сюди завітали ветерани війни, учасники бойових дій та жителі міста. Перед присутніми виступили артисти з чудовими вокальними та хореографічними номерами.

Обдарована молодь та колективи художньої самодіяльності міста подарували усім присутнім незабутні враження та емоції. Зі святом присутніх поздоровила міський голова Л.Дромашко. Вона подякувала ветеранам за Перемогу, побажала всім здоров’я і довгих років життя.

Зі словами привітання до присутніх також звернулися заступники міського голови О.Кукуруза та С.Свідерко. По закінченні концерту ветеранів та всіх бажаючих частували солдатською кашею. Того ж дня, частування ветеранів відбулось і на мікрорайоні «Коротченко».

Захід відбувся за підтримки ПП «Наш край» та депутатів міської ради О.Горіцина, О.Лисого та О.Чекрижова.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top