Новости 30 мая 2019

Тимур Глушко займався корупційною діяльністю, — депутат Гніденко про голову земельної комісії

30 травня на засіданні сесії Первомайської міської ради, було оголошено про припинення існування місцевої фракції ВО «Батьківщина».

Далі приводимо текст Василя Гніденко, який він опублікував у себе на сторінці в Фейсбук:

«Поява Василя Барського на трибуні в сесійній залі Первомайської міськради не є чимось несподіваним.
Але сьогодні 30 травня 2019 року його виступ є винятковим. В. Барський оголосив рішення партійного бюро ВО «Батьківщина» про вихід з партії та фракції зразу ж чотирьох депутатів з семи, а саме: В.Барського, В.Гніденка, Т.Дмитрєвої, О. Подрез! Крім депутатів з партії вийшли І. Хімчак та член виконкому О.Фомінцев!
Причина «дріб’язкова» — ці депутати вважають, що Тимур Глушко займався корупційною діяльністю, як голова земельної комісї міськради! Оприлюднено записи, які свідчать, що Тимур Глушко вимагав кошти з підприємців за вирішення земельних питань!
Як не дивно, але Миколаївська обласна організація ВО «Батьківщина» на чолі з Михайлом Соколовим мала б надати, належну, оцінку діям Тимура Глушка! Але М.Соколов «пішов» іншим шляхом — зруйнував Первомайську міську організацію і призначив Т. Глушка головою!
Що ж, пане Соколов, рівноцінний обмін — чотирьох депутатів міськради на «малолітнього решалу» Тимура Глушка!
Прикро, що в команді Ю.Тимошенко залишаються подібні до Соколових-Глушків!
Чотири вищезазначені депутати продовжать свій рух за очищення міста від нечесті!»

1 Комментарий

 1. М РВСП

  Май 31, 2019 at 11:10 дп

  Дууууу…ррррр..доооом !!!
  На Верхах — дурдомища, на низах — дурдомики (міські, районні, селищні, сільські).

  А те, що «Тима» з «Симою» та «Вовном»(на фото з Тимою начебто саме він й стоїть)землею займались, то факт.
  Але займались ще й до того, як Тима став головою земелькової комісії.
  Але ж до Тими головою тієї комісії був же хтось інший, та раз вони займались, то й тодішній голова чи голови «ворон не ловили».
  Схема, як знаючі люди розповідають, була не така й складна: Вовна брала на себе землю начебто пользованіє свого земельно-мордастрового підприємства та потім передавала цим кадрам у вторичну оренду, а ті вже забудовали цю, начебто народну (міську чи районну), землю так званими МАФами і продавали бажаючому місцевому середньому класу.
  Навар розподілявся.

  Навіть і сквер з «Танком — визволителем» на Коротченко так забудували, що у разі необхідності використати цей так для оборони міста від сепарів чи ДеРеГе їхніх, той замурований мафійними МАФами, ще справний танк, просто не зможе виїхати на вогневий рубіж чи вирватись из окруженія.

  Правда, якщо появляться такі «специ», які майже 1 км. труби з/бетонної вкрали на Фрегаті, то танк може таки з постамента зникнути у порт Одесу чи Миколаїв на метаобрухтовий експорт у Турцію, чи Грецію чи ще там кудись.
  І взагалі у головного народного багатства — землі, є якісь охоронники чи стражі ? Чи там і господарі, і стражники, і дерибанщики — начебто обрані людом місцевим — народні обдранці.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top