Новости 04 июня 2019

Видатним первомайцям вручили державні відзнаки

Під час пленарного засідання чергової сесії міської ради, в роботі якої взяв участь заступник голови облдержадміністрації з питань фінансів, економічного розвитку, децентралізації Олександр Кушнір, посадовець вручив державні відзнаки різного рівня видатним первомайцям.

Зокрема начальник виробничо-технічного відділу комунального підприємства «Первомайський міськводоканал» Наталія Савва була нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Почесними грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації до Дня захисту дітей були відзначені кандидат в майстри спорту України, учениця Первомайської гімназії Анна Кульчицька та прийомна матір Ірина Третьякова.

Олександр Кушнір також проінформував присутніх про кошти, які незважаючи на складну ситуацію в облраді, завдяки активності та небайдужості окремих обласних депутатів та громадськості, вдалося виділити з обласного та державного бюджетів на потреби міста.

Загальна сума становить близько 40 млн. грн., а саме:
– 850 тис. грн. виділено на закупівлю меблів, дидактичних матеріалів для початкових класів, 450 тис. грн. на інші освітянські питання;
– 15,3 млн. грн. направлено на реконструкцію очисних споруд;
– 1,3 млн. грн. залучено на реконструкцію частини колектору насосної станції;
– побудоване футбольне поле. Окрім того, відповідно до обласної програми, найближчим часом в місті будуть побудовані ще 3 нових футбольних міні-поля. На дані потреби виділено 4,5 млн. грн.;
– на даний момент вирішується питання щодо продовження фінансування в червні поточного року половини з 15 млн.грн. на будівництво резервуару води по вул.Кам’яномостівській, а у вересні-жовтні залишку коштів на остаточну реалізацію проекту, який дозволить забезпечити питною водою 15 тис. мешканців міста;
– на сьогоднішній день для забезпечення інсуліном хворих міста Первомайська виділено 1,5 млн. грн.

Наприкінці свого виступу Олександр Кушнір зауважив, що співпраця обласної та міської влади, взаємодія влади з громадськістю завжди направлені на вирішення проблемних питань. Наостанок Олександр Валентинович запросив усіх небайдужих громадян до конструктивної співпраці задля позитивних змін у нашому житті.

1 Комментарий

 1. Анджела

  Июнь 4, 2019 at 2:36 пп

  Користуючись нагодою, до пана О.Кушніра, як головного спеціаліста Обласної ДерА, з питань децентралізації, фінансового та економічного розвитку, от і є ПИТАННЯ:

  У Інтернеті день тому якийсь, мабуть також спеціаліст такого ж профілю, тільки столичний (…..»дуже вумний аж страшно…»), на всю Україну і мабуть для МВФ та всього домкратичного Світу, повідомив, що місцеві бюджети, завдяки децентралізації, збільшили у 4 (ЧОТИРИ) рази свої розміри.

  Так от і спит: Де ж тоді гроші ті 4-х кратно збільшені ????

  Розкрадаються ? Вже лише на місцевому рівні ? Чи як ?

  Бо якщо реально збільшились, то^

  Де ж тоді реально відремонтовані дороги, вулиці ?
  Де будівництво нового соціального житла ?
  Де пільги для певних категорій громадян: безоплатний проїзд, пільгове придбання ліків, путівки до медичних лікувально-профілактичних закладів…?
  Де пільгові молодіжні кредити та кредити для учасників БД у тому числі АТО на будівництво, придбання житла та господарче облаштування (хозяйствєнноє обзавєдєніє — рос.) ????

  Та й інші різні ознаки збільшення коштів в мєсних бюджетах, деееееее…….?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top