Новости 25 мая 2019

На Первомайщині продовжують облаштовувати футбольні поля зі штучним покриттям

Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір взяв участь у відкритті майданчика для занять міні-футболом у селищі Кам’яний міст на Первомайщині.

Про це заступник голови ОДА повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Сьогодні з приємною місією відвідав ще одну прекрасну громаду – Кам’яномостівську, де відкрили майданчик для занять міні-футболом у селищі Кам’яний міст. Бачачи азарт та запал у дітей, розумію, що рухаємося у правильному напрямку. Спорт – одна зі складових, що формує особистість та характер», – прокоментував Олександр Кушнір.

Заступник голови ОДА анонсував найближчим часом відкриття ще одного місця для дозвілля молоді – футбольного поля зі штучним покриттям у селі Кам’яний міст.

Олександр Кушнір також додав, що разом з жителями було обговорено низку різноманітних питань щодо подальшого бачення розвитку громади.

«У планах найближчим часом зробити капітальний ремонт приміщення для центру надання адміністративних послуг, щоб жителі могли отримувати послуги швидко та якісно. Працюємо далі на розвиток Миколаївщини!», – резюмував він.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top