Новости 15 июня 2019

Вице-губернатор Кушнир заявил, что идет в нардепы по 132 округу, потому что его попросила громада

Заместитель главы Николаевской облгосадминистрации Александр Кушнир заявил, что согласился на просьбу общины пойти в народные депутаты Украины по 132 избирательному округу. Об этом он написал у себя в Facebook.

Кушнир заявил, что действующие депутаты Верховной Рады уже достаточно показали, что ни на что не способны, поэтому он выступает за полное обновление парламента.

К тому же, он заверил, что пойти в Раду по 132 округу его попросила громада.

«Именно поэтому согласился на просьбу общины — взять на себя ответственность и пойти в народные депутаты Украины по 132 избирательному округу. Ведь жители Арбузинского, Братского, Врадиевского, Кривоозерского и Первомайского районов заслуживают своего действенного представителя в Верховной Раде, которого у них в последние годы, к сожалению, не было», — заявил Кушнир.

Діючі депутати Верховної Ради вже вдосталь показали, що ні нащо не здатні. Я, як і абсолютна більшість українців, проти невігластва депутатів, які навіть не розуміють своїх повноважень і можливостей, через що страждає громада, яка і дала їм ці повноваження. Дала право представляти свої інтереси. Я виступаю за повне оновлення Верховної Ради. Оновлення не тільки облич, а й сутності та принципів роботи.Саме тому погодився на прохання громади – взяти на себе відповідальність і піти у народні депутати України по 132 виборчому округу. Адже жителі Арбузинського, Братського, Врадіївського, Кривоозерського та Первомайського районів заслуговують на свого дієвого представника у Верховній Раді, якого у них протягом останніх років, на жаль, не було. Гідний рівень життя для кожного, робочі місця та стабільна заробітна плата, справедливі тарифи, якісні дороги та доступна медицина – це те, про що мріє кожен громадянин. І я зобов'язаний відстоювати ці інтереси виборців у Верховній Раді.Впевнений у перемозі кожного жителя округу. Зробімо це! О.К.

Posted by Олександр Кушнір on 2019 m. birželio 14 d., penktadienis

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top