Новости 15 июня 2019

Первомайських медиків привітали з професійним святом

13 червня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької з нагоди професійного свята лунали слова вітань на адресу первомайських медичних працівників. Представників однієї з найгуманніших професій вітали міський голова Л.Дромашко, головні лікарі КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» та КЗ «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» О.Чекрижов та Т.Оболенська. У своїх привітаннях промовці дякували медикам міста за нелегку працю, чуйні серця і вмілі руки, за витримку і розуміння, за врятовані життя та здоров’я громадян. Багато говорили про реформування медичної галузі, зичили всім злагоди, миру та добробуту. Кращі медичні працівники були відзначені грамотами та подяками. Квіти, подарунки, святкова програма цього дня адресувались людям в білих халатах.

Наші медичні працівники дійсно кращі. В непростих умовах сьогодення вони намагаються працювати якісно, не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, впроваджувати нові методики лікування й профілактики захворювань.

Тож зичимо всім медикам міста великої пошани за самовіддану та тяжку працю, міцного здоров’я, матеріального благополуччя, взаєморозуміння в трудових колективах, поваги від вдячних пацієнтів.

Нехай усе, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top