Новости 19 июня 2019

Первомайська міська влада передала поліцейським комплекти коп’ютерної техніки в честь Дня дільничного офіцера

Професія дільничного – одна з найважливіших і найвідповідальніших серед інших професій в поліції. Наскільки професійно інспектор робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці міста. Адже люди зі своїми проблемами перш за все звертаються саме до дільничного, який є ключовою фігурою у правоохоронній системі. В умовах сьогодення, працювати дільничним інспектором досить не легко, адже доводиться нести службу в умовах значних навантажень.

Сьогодні, 18 червня, у приміщенні Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області з нагоди професійного свята, Дня дільничного офіцера, первомайські поліцейські отримали привітання від міської та районної влади.

За внески в охорону публічного порядку та безпеки, профілактику злочинів та правопорушень на території міста Первомайська та з нагоди Дня створення служби дільничних офіцерів поліції кращі працівники Первомайського відділу поліції: Наталія Гордуз, Сергій Грабко, Тихон Дуд’єв, Руслан Колос, Вадим Погонець, Альберт Поляков, Костянтин Тихоход, Сергій Усатюк отримали почесні грамоти та цінні подарунки.

Від імені Первомайської міської ради та її виконавчого комітету присутніх привітав перший заступник міського голови Олександр Кукуруза

 — Дякую правоохоронцям за гідну службу бажаю і надалі ефективно працювати у взаємодії з громадою. Крім того, від міської влади ми поліцейським передали 2 комплекти коп’ютерної техніки, — зазначив Кукуруза.

Багато теплих слів подяки і щирих побажань прозвучали від гостей заходу. В святковому заході також взяв участь секретар міської ради Сергій Бондарчук.

Ми ще раз вітаємо всіх інспекторів з професійним святом і зичимо всіх благ! Нехай найбільшою винагородою для вас буде подяка від людей.

2 Комментариев

 1. Витя.

  Июнь 20, 2019 at 12:28 дп

  Лучше б форму дали, полицейскую… И читать и писАть кое-кого научили.

 2. Антіп Петрович

  Июнь 21, 2019 at 9:55 пп

  Щось схоже на хабар від діючої, поки що, влади.
  Так собі: на всяк випадок, ну якщо влада зміниться.

  А те, що зміниться, то це, «точно, я знаю, я впевнений,я бачу…», як часто (по десять разів в кожній промові) любить повторювати вже недіючий «Ґарант».

  А чого схоже на хабар, бо різною технікою унутрішні та й інші правоохоронні органи повинні забезпечувати їх міністерства, відомства — за рахунок коштів державної казни, а не за кошти підприємців, та комунальних громад, окремих сумнівних спонсорів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top