Блоги 25 июня 2019

Чиї ви, «Слуги»? Брак кадрів чи технічний злив округів під динозаврів на Миколаївщині

Миколаївська область. Яких друзів Павелка вам ще бракує?

127 округ

По цьому округу іде чинний депутат Борис Козир, а також опоблоківець Ігор Дятлов.

З ними від «Слуги народу» позмагається голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний. Місцева преса пише, що цей вибір відбувся не без допомоги Андрія Павелка.

128 округ

В цій частині Миколаєва знову балотується депутат від «Відродження» Артем Ільюк. Також по округу іде менеджер із збуту відділу регіональних продаж, ПАТ «Оболонь» Спартак Гукасян.

Партія Зеленського пропонує виборцям підтримати тут колишнього директора порту «Ніка-Тера» Олександра Гайду (порт належить Фірташу). На сьогоднішній день він є виконавчим директором компанії «Вібо Транс». Як пишуть Никвести, в 2015 Гайду навіть міг очолити місцевий опоблок.

129 округ

У цьому окрузі намагатиметься зберегти депутатське крісло Олександр Жолобецький, який входив у БПП. У Миколаєві навіть боялися, що «Слуга народу» зіллє цей округ під Жолобецького, бо на зїзді кандидатом по округу був Олексій Осипенко, кум Олександра Каражея, який своєю чергою пов’язаний з народним депутатом.

Осипенка в окрузі немає, але там іде нікому невідомий підприємець Ігор Копитін.

130 округ

У Баштанці за місце в Раді змагатимуться депутати Ігор Бриченко з «Народного фронту» та Андрій Вадатурський з БПП.

В це протистояння спробує втрутитися від «Слуги» директор Софіївського гранітного кар’єру Ігор Негулевський.

131 округ

У Вознесенську в Раду знову спробує потрапити нардеп з БПП Олександр Лівік. Тепер він правда буде самовисуванцем.

А кандидатом по 131 округу від «слуг» став підприємець Артем Чорноморов, власник підприємства «Смартагрі». Кандидат дружить з опоблоківцями Дятловими.

132 округ

По округу ідуть нардеп Вадим Підберезняк (НФ) та заступник миколаївського голови ОДА Олександр Кушнір. Вони вже не раз влаштовували між собою словесні бої.

Кандидатом в нардепи від «Слуги народу» по Первомайську став адвокат Максим Дирдін. Його батько, Євген Дирдін є депутатом Первомайської міської ради від партії БПП. Але це ще не все – Дирдін був адвокатом Олександра Попова в справі про розгін Майдану.

Тетяна Ніколаєнко, «Цензор. НЕТ«

Самое комментируемое

To Top