Новости 08 июля 2019

«Вирішення нагальних проблем людей завжди є на першому місці», — Олександр Кушнір

На зустрічах з Олександром Кушніром жителі Первомайська і Первомайського району неодноразово піднімали питання щодо ремонту міської системи водопостачання та водовідведення, яке доволі гостро стояло на порядку денному. Олександр Кушнір відгукнувшись на прохання місцевої громади, пообіцяв долучитися до вирішення цієї проблеми, і вже сьогодні Первомайськ отримає більше 16,6 млн грн субвенції з обласного бюджету, що будуть спрямовані на довгоочікувану та необхідну реконструкцію очисних споруд каналізації та напірного колектора.

“Довгі роки ми страждали через неможливість користуватись елементарними благами цивілізації. Мешканці міста постійно підіймали питання щодо каналізації та водозабезпечення перед багатьма. Приємно, що після ряду продуктивних публічних зустрічей міського активу з Олександром Кушніром, ми можемо тепер впевнено говорити, що нарешті до людей прислуховуються і вирішення цього надважливого питання зрушило з мертвої точки. Реконструкція колектору та очисних споруд – це реальна потрібна справа!”, — коментує житель Первомайська Віктор.

1 Комментарий

  1. Міля щ Кінецьпілля

    Июль 11, 2019 at 12:26 пп

    Нагальні проблеми людей нашими депутатами «вирішуються» в основному (конкретні) у передвиборчу пору (обіцянками), а в наступному, коли вже вдалось в люксовий екіпаж — ВР дістатися, вирішуються не нагально, негайно, а ВЗАГАЛІ — натисканнями як мишаки гаврилюки («на зелену кнопочку»), а може «пипочку» — за новим правописом.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top