Новости 13 июля 2019

Кукуруза: Найближчим часом мікрорайон «Дроздівка» буде забезпечений централізованим водопостачанням

На мікрорайоні міста «Дроздівка» раніше не було централізованого водопостачання. Через несприятливі погодні умови останніми роками не стало води й у колодязях. Тому влада прийняла рішення збудувати на мікрорайоні мережу централізованого водопостачання.

У зв’язку зі значною вартістю проекту будівництво було розділене на декілька етапів. Фінансування здійснювалось із державного та міського бюджетів. На даний момент будівництво мережі завершено, проте запуск системи вимагав додаткового фінансування.

Вже сьогодні, КП «Первомайськводоканал» спільно з ТОВ «БМУ №13» виконують роботи по підключенню новозбудованої водопровідної мережі на мікрорайоні «Дроздівка» до комунального водопроводу від ОСВ-2.

Були закуплені необхідні матеріали на загальну суму понад 400 тис. грн, а саме: регулятор тиску, засувки, повітряний клапан та інше обладнання, необхідне для підключення.

Роботи з підключення будуть виконані в найкоротші терміни. Найближчим часом мікрорайон «Дроздівка» буде забезпечений централізованим водопостачанням.

1 Комментарий

  1. Титушка

    Июль 13, 2019 at 6:32 пп

    Спасибо Кукуруза А. В. Благодаря ему люди теперь будут с водой

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top