Николаев 12 января 2020

Різдво з «Нашим краєм» у Первомайську

У Первомайському міському Будинку культури за підтримки керівника міської та районної організацій партії «Наш край» Олександра Кукурузи, депутатів міської ради від партії «Наш край» відбулося традиційне свято «Зустрічаємо Різдво».

«Різдво – це свято родинного затишку. За українськими традиціями, Різдво завжди зустрічається весело, з піснями, розвагами. Вже не перший рік ми збираємося у великому родинному колі та отримуємо радість від спілкування. У вирі буденності ми, дорослі, не повинні забувати, що немає нічого ціннішого за блиск щастя у дитячих очах», — розповів Олександр Кукуруза.

Участь у різдвяному святі взяло близько 100 дітей. В програмі було багато конкурсів, ігор, зустріч з казковими героями та смачні подарунки. Не залишились осторонь й присутні дорослі — веселий дух Різдва об’єднав усіх. Організатори вважають, що подарована в цей день часточка дива буде надихати учасників свята протягом усього наступного року.

Нагадаємо, що в цьому році в рамках реалізації власного проекту Миколаївської обласної організації партії «Наш край» «Зігрій теплом кожну дитину» більше 10 тис. дітей Миколаївщини отримали новорічні подарунки та щирі вітання від представників «Нашого краю».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top